Про майданчик

Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних торгів, проект групи компаній EVO, і офіційний учасник системи електронних державних закупівель Prozorro.

У 2014 році компанія Prom.ua стала співзасновником нової системи прозорих державних електронних закупівель Prozorro. Як частина цієї системи було запущено і акредитовано за всіма 4 рівнями торговий майданчик Zakupki.Prom.ua.

Сьогодні на Zakupki.Prom.ua органи державної влади, місцевого самоврядування, а також державні та комунальні підприємства оголошують свої тендери, а представники бізнесу подають свої пропозиції і беруть участь в торгах. Умови тендерів прозорі, пропозиції учасників відкриті, і перемагає саме той, хто пропонує найкращі умови.

Великі компанії проводять на майданчику комерційні торги. Це дозволяє їм скористатися всіма перевагами електронної форми здійснення закупівель.

З 2016 року майданчик Zakupki.Prom.ua приєднався до ініціативи Prozorro.Продажі - системи, створеній за принципами Прозорро, для продажу майна і активів банків в стадії ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб України. Так на Zakupki.Prom.ua з'явилися аукціони з продажу державного майна.

Zakupki.Prom.ua - не просто місце для проведення тендерів та аукціонів, а ресурс, що надає якісний сервіс користувачам: від максимально правильної та комфортної участі в торгах до підписання контракту.

Щодня 30 IT-фахівців гарантують безпеку системи і вдосконалюють майданчик, щоб клієнтам було зручніше і простіше ним користуватися, а 50 аккаунт-менеджерів і співробітників колл-центру консультують, навчають і підтримують клієнтів.

Команда Zakupki.Prom.ua регулярно проводить навчальні семінари, а також Форум.Zakupki - найбільший галузевий захід у сфері закупівель та премію Zakupki.Кращі.