The official participant of public procurement system ProZorro.Sale

Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут»

Questions to auction assets

Директором державного підприємства «Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут» та РВ ФДМУ до поточної кредиторської заборгованості по заробітній платі помилково не включено заборгованість підприємства по оплаті грошової винагороди арбітражного керуючого Дарієнка В.Д. за виконання ним повноважень керівника санації в сумі 409 799,62 грн.

Dec 13, 2021, 11:06 There's an answer
З метою виконання вимог законодавства, керуючись ст. 98, 115 Закону про банкрутство, Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», - ПРОШУ: Включити до переліку поточної кредиторської заборгованості по заробітній платі ДП «Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут» основну грошову винагороду арбітражного керуючого Дарієнка В.Д. за період з 10.09.2019 року по 27.05.2021 року у розмірі 409 799,62 грн. з метою її погашення покупцем об’єкту «Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Одеський спеціальний науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут» відповідно до зобов’язання забезпечити погашення боргів із заробітної плати протягом двох місяців від дати переходу права власності (відповідно до абз.6 ч.2 ст.26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна»). Вказану інформацію ввести до електронної торгової системи «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» в опубліковану РГ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях об’яву про продаж єдиного майнового комплексу державного підприємства «Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут» за адресою: м. Одеса, вул. І. Франка, 55 на аукціоні із умовами 21.12.2021 року за стартовою ціною 6 327 103,69 грн. Арбітражний керуючий, В.Д. Дарієнко

Answer:

За даними матеріалів інвентаризації ДП «Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут» станом на 30.09.2021 серед кредиторської заборгованості не значиться заборгованість перед Дарієнко В.Д. До повноважень Регіонального відділення не відноситься пошук іншої кредиторської заборгованості, окрім тої, що значена в матеріалах інвентаризації.

Organizer of bidding

Name:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ОДЕСЬКІЙ ТА МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
EDRPOU code:
43015722
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 65048, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА АРНАУТСЬКА, будинок 15