Канцелярські товари

Question to procurement

Чи можна пропонувати Вам аналоги товарів, що становлять предмета закупівлі?

Jul 26, 2018, 11:07 There's an answer
Чи можна пропонувати Вам аналоги товарів, що становлять предмета закупівлі? Звертаємо увагу, що згідно з п. 6.4. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП "Зовнішторгвидав України" (ДП "Прозорро") від 13.04.2016 р. № 35, «… У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник МОЖЕ ВКАЗАТИ, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників.» Отже, приймати до розгляду аналоги чи еквіваленти – це право, а не обов’язок Замовника. Якщо Ви дозволяєте пропонувати аналоги чи еквіваленти, просимо повідомити, за якими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог».

Answer:

Jul 26, 2018, 15:25

можна , крім товарів з артикулем та флеш- носіїв
Name:
ООО "БРАЗЕР ГРУП"
EDRPOU code:
39467447
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 03680, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯМСЬКА, будинок 73, офіс 520

Information about customer

Name:
Фінансове управляння Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
EDRPOU code:
37445463
Web site:
Address:
Україна, 04205, Київська область, Київ, вул.Тимошенка 16