Послуги зі встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень

Question to procurement

Прохання

Aug 13, 2019, 10:41 There's an answer
Чи можете Ви завантажити документацію у ворді для зручності підготовки? Дякуємо!

Answer:

Aug 15, 2019, 18:41

Відповідно ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовником оприлюднюється оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерна документація - не пізніше ніж за 15 днів до дня розкриття тендерних пропозицій. Замовником оприлюднено тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету від 07.08.2019 р. (протокол № 1/19) у вигляді скан-копії з завіреного оригіналу відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Публікація у іншому вигляді не передбачена.

Уточнення

Aug 13, 2019, 10:50 There's an answer
Якщо посвідчення містять припис - роботи на висоті (тобто чітко не зазначено 5 м цифрою), чи буде відхилено пропозицію такого учасника?

Answer:

Aug 15, 2019, 18:43

Таку пропозицію не буде відхилено.

Домедична допомога

Aug 13, 2019, 10:52 There's an answer
Згідно Розділу 2 п. 2.3. Наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15 зміст та обсяг предмета "охорона праці" для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки, визначаються типовим навчальним планом і типовою навчальною програмою з предмета "охорона праці", що затверджуються МОН та погоджуються Держпраці. Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (далі - Типове положення) встановлює порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників у процесі трудової діяльності, а також учнів, курсантів, слухачів та студентів навчальних закладів під час трудового і професійного навчання. Типові тематичний план і програма навчання з питань охорони праці посадових осіб містить такий тематичний план: Тема 1. Законодавство України про охорону праці. Основні положення Закону України "Про охорону праці", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та взаємозв'язок з іншими Законами України. Законодавство України про працю. Тема 2. Організація роботи з охорони праці. Тема 3. Вибухонебезпека виробництва і вибухозахист. Тема 4. Пожежна безпека. Тема 5. Електробезпека. Тема 6. Гігієна праці. Медичні огляди. Профілактика професійних отруєнь і захворювань. Тема 7. Надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку. Тема 8. Управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій. Тема 9. Безпека праці в галузі. Результат перевірки знань з питань охорони праці оформлюється протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Особам, які під час перевірки знань з охорони праці виявили задовільні результати, видається посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці . Тобто працівникам, які пройшли перевірку з питань охорони праці видаються посвідчення відповідного зразка згідно протоколу засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. При цьому в протоколі та посвідченні у стислій формі зазначається перелік основних нормативно-правових актів з охорони праці та з безпечного виконання конкретних видів робіт, в обсязі яких працівник пройшов перевірку знань. Таким чином видається протокол і посвідчення з перевірки знань з питань охорони праці, який включає безумовну вимогу знання з гігієни праці та надання першої медичної допомоги (домедичної допомоги), без окремого оформлення протоколу та посвідчень, що засвідчує знання з цих тем(гігієна праці, надання домедичної допомоги). Тому просимо виключити вимогу щодо надання посвідчення та витяг з протоколу щодо перевірки знань з домедичної допомоги, оскільки вимога про охорону праці та домедичну допомогу дублюється.

Answer:

Aug 15, 2019, 18:45

Умовами тендерної документації передбачено надання свідоцтва (посвідчення) про проходження навчання з питань охорони праці: загальний курс з охорони праці, правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, правила надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку. Таким чином Замовником не вимагається надання окремо посвідчення та витяг з протоколу щодо перевірки знань з домедичної допомоги.

Земляні роботи

Aug 13, 2019, 12:15 There's an answer
Ви закуповуєте послуги з монтажу пожежної сигналізації, то навіщо посвідчення на роботи в траншеях, котлованах чи замляні роботи? У Вас котлован усередені школи? Чи у Вас траншея посеред актової зали? Ваща вимога незаконна я прописувати її через те, що у когось є такі сертифкіати і він має виграти, також незаконно. Тому вимагаємо виключити дану вимогу та привести у відповідність свою документацію!

Answer:

Aug 15, 2019, 18:46

Дану вимогу буде вилучено з тендерної документації.

10 днів до дати розкриття

Aug 13, 2019, 12:20 There's an answer
У Вас зазначено, що всі документи, видані держорганами, мають бути видані за 10 днів до дати розкриття. Тобто і відомості і витяг ПДВ також? Чим викликана дана вимога? Чим відомості датовані за 1 місяць будуть гірші? Чи не ускладнюєте Ви собі процедуру? Раптом хтось подасть скаргу, то строки перенесуться і всі документи учасників стануть не дійсні? Тому просимо виключити даний припис, адже жодного законодавчого обгрунтування він не має.

Answer:

Aug 15, 2019, 18:49

Згідно ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Отримання документів від державних органів регламентується відповідними законодавчими актами, що дозволяє кожному учаснику отримати їх в терміни, встановлені Замовником для підготовки тендерних пропозицій. Даною вимогою Замовник має намір отримати максимально об’єктивну інформацію стосовно учасників. Для уточнення, відповідно умов тендерної документації вимагається надання наступних документів, щодо яких встановлена вимога щодо видачі за 10 днів до дати розкриття: - Витяг/виписка з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; - Відомості ЄДРПОУ; - Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або витягу з Реєстру платників податку на додану вартість – для учасника, який є платником податку на додану вартість; - Копія свідоцтва про сплату єдиного податку або витягу із Реєстру платників єдиного податку – для учасника, який є платником єдиного податку.

Information about customer

Name:
Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М.В. Лисенка
EDRPOU code:
02214219
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 04112, м. Київ, Київ, вул. Т. Шамрила, 4