Спорудження земляного полотна залізничної колії по об’єкту: «Реконструкція залізничної дільниці від ст. Вільча до ст. Янів у зоні відчуження Іванківського району Київської області» (власні кошти)

Question to procurement

Щодо дозвільних документів

Nov 7, 2019, 16:11 There's an answer
Після вивчення тендерної документації, виникли деякі запитання щодо дозвільних документів. Просимо надати роз’яснення та, за необхідності, внести зміни у Тендерну документацію, щодо наступних питань: 1. Замовник вимагає (Додаток 5 ДКТ) надати ліцензію на господарську діяльність з будівництва об’єктів V категорії складності (СС-3 за класом наслідків відповідальності). Об’єкт належить до класу СС3? Чи буде замовник одержувати дозвіл ДАБІ на будівельні роботи? 2. Відповідно до чинного законодавства для виконання робіт у зоні відчуження потрібен спеціальний дозвіл на виконання робіт у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення, виданий Державним агентством України з управління зоною відчуження. Замовник у ДКТ не вимагає надання такого дозволу. Чи потрібен такий дозвіл для виконання робіт зі спорудження земляного полотна? Чи буде Замовник вимагати надання такого дозволу від підрядника на момент укладання договору з переможцем торгів?

Answer:

Nov 12, 2019, 17:24

Доброго дня! Розглянувши ваше запитання до всієї закупівлі в системі електронних закупівель, повідомляємо наступне. Об’єкт належить до класу СС-3. Дозвіл ДАБІ на будівельні роботи замовник отримувати не буде. Відповідно до чинного законодавства для виконання робіт у зоні відчуження потрібен спеціальний дозвіл на виконання робіт у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення, виданий Державним агентством України з управління зоною відчуження. Вищезазначений дозвіл потрібен для виконання робіт зі спорудження земляного полотна та Замовник буде вимагати надання такого дозволу від підрядника на момент укладання договору з переможцем торгів.

Щодо визначення строку виконання робіт

Nov 7, 2019, 18:57 There's an answer
Після вивчення додатку 8 ДКТ (проект Договору), виникли деякі запитання, щодо протиріч, які на нашу думку в ній присутні. Просимо надати роз’яснення та, за необхідності, внести зміни у Тендерну документацію щодо наступних питань. Відповідно до додатку 8 ДКТ (проект Договору): «3.1. Виконання робіт, передбачених цим Договором, Підрядник розпочинає з наступного дня, що слідує за днем підписання цього Договору уповноваженими представниками Замовника та Підрядника.» - договір не містить жодних указівок щодо забезпечення до цього моменту Замовником умов без яких розпочати роботи неможливо: дозвіл на виконання робіт, укладення договорів на технічний та авторський нагляд, приймання-передачі будівельного майданчика, тощо. «3.2. Датою закінчення робіт вважається дата їх прийняття Замовником на підставі оформленого акту приймання-передачі закінчених робіт у відповідності до розділу 9 цього Договору.» Відповідно до розділу 9 цього договору не визначені граничні терміни оформлення акту приймання-передачі закінчених робіт, адже відповідно до умов договору надані акти виконаних робіт Замовник перевіряє протягом десяти робочих днів і лише після підписання останнього акту виконаних робіт, після одержання повідомлення Підрядника про готовність до передачі закінчених робіт на протязі трьох робочих днів розпочинає їх приймання. «3.3. Підрядник зобов’язаний виконати роботи в строк, який не перевищує 30 календарних днів з дати підписання договору.» Тобто, відповідно до умов договору строк виконання договору може включати як час коли Підрядник не мав можливості виконувати роботи у разі відсутності дозвільних документів, які повинен надати Замовник, так і той час, що піде на узгодження акту приймання-передачі закінчених робіт та підписання його сторонами. Враховуючи те, що пп. 11.6 та 11.7 проекту договору містять значні штрафні санкції за несвоєчасне виконання робіт, таке некоректне визначення термінів виконання робіт може бути розцінено як додатковий дискримінаційний важель впливу на прийняття рішення щодо участі у торгах. Просимо змінити визначення строків виконання робіт у проекті Договору (додатку 8 ДКТ) на коректне.

Answer:

Nov 12, 2019, 17:24

Доброго дня! Розглянувши ваше запитанная до всієї закупівлі в системі електронних закупівель, повідомляємо наступне. Строки виконання робіт у проекті Договору змінюватися не будуть. Для прискорення виконання робіт Підрядник має можливість залучати субпідрядні організації. Договори на технічний та авторський нагляд Замовник надасть на наступний день, що слідує за днем підписання Основного Договору виконання робіт.

Щодо забезпечення матеріалами

Nov 7, 2019, 19:05 There's an answer
Проект Договору містить дві норми що суперечать одне одній, а саме: "5.1. Роботи на об’єкті будівництва «Реконструкція залізничної дільниці від ст. Вільча до ст.Янів у зоні відчуження Іванківського району Київської області» виконується матеріалами Замовника. Марка та вид матеріалів, які використовуються під час виконання робіт за Договором визначені в проектно-кошторисній документації. 5.2. Забезпечення робіт матеріальними та іншими ресурсами, необхідними для виконання робіт, здійснює Підрядник, який відповідає за їх збереження, якість і відповідність проектно-кошторисній документації, умовам Договору." Просимо надати роз'яснення чи враховувати вартість матеріалів до ціни тендерної пропозиції. Просимо внести зміни до проекту Договору.

Answer:

Nov 12, 2019, 17:27

Доброго дня! Розглянувши ваше запитання до всієї закупівлі в системі електронних закупівель, повідомляємо наступне. Найближчим часом в розділ 5 Проекту договору (Додаток № 8 до тендерної документації) будуть внесені відповідні зміни!

Щодо умов виконання робіт

Nov 7, 2019, 19:26 There's an answer
Проектно-кошторисною документацією передбачено виконання великих обсягів робіт з розроблення, переміщення та ущільнення грунту з поливом його водою. Відповідно до умов тендерної документації все це повинно бути зроблено протягом грудня, або до початку січня. У цей період, у даній місцевості середня температура повітря за даними метеорологічних спостережень складає від 2,3 до 11,9 градусів нижче нуля. Просимо надати відповідь, чи буде прийматися замовником фактично виконана робота мерзлим грунтом, або він буде вимагати щоб грунт, пісок, щебень було відігріто?

Answer:

Nov 12, 2019, 17:28

Доброго дня! Розглянувши ваше запитання до всієї закупівлі в системі електронних закупівель, повідомляємо наступне. Виконання робіт з розроблення, переміщення та ущільнення грунту повинно виконуватися лише в сприятливі погодні умови за плюсової температури повітря.

Information about customer

Name:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
EDRPOU code:
40081221
Web site:
Address:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6