Мультимедійне обладнання для ЗЗСО №№ 1, 70, 139 Шевченківського району м. Києва

Question to procurement

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Nov 25, 2019, 10:28 There's an answer
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Answer:

Nov 25, 2019, 15:16

Тендерна документація не містить інформацію про конкретну торгову марку Товару. Так як Замовник не є прибутковою організацією, оцінювання пропозицій однакове - що з ПДВ що без ПДВ. Брати участь у закупівлях мають право як юридичні особи так і фізичні.

Спеціалізоване програмне забезпечення

Nov 25, 2019, 15:24 There's an answer
Шановний замовник. В тендерній документації прописано 3. Спеціальне програмне забезпечення для інтерактивної.: Програмний засіб для роботи з електронною книгою (підручник, методичний посібник тощо) на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом з технологією захисту авторських прав DRM та з функціями: оновлення/ завантаження електронних підручників через мережу Інтернет; автономна робота в режимі без підключення до мережі Інтернет (offline); Швидкий доступ до інших відкритих підручників; Збереження номера поточної сторінки при закритті/зміні поточного підручника, та переходу до цієї сторінки при повторному відкритті підручника; керування встановленням та видаленням електронних підручників; коректне (без спотворення) відображення підручників на пристроях з співвідношенням сторін дисплеїв принаймні 16:9; забезпечення роботи на операційній системі, яка пропонується у складі пропозиції; захист та керування авторськими правами (підтримка функцій DRM). У складі мають бути електронні підручники (не менше 150), які відповідають чинним Типових освітніх програмам закладів загальної середньої освіти та стандарту МОН України (проінстальовані) з терміном дії ліцензії не менше 1 року. Кожен електронний підручник повинен повністю повторювати за версткою (розташуванням малюнків, текстів, шрифтів тощо) друкований аналог підручника того ж автора, який має відповідний гриф Міністерства освіти України або схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, та мати функції: інтерактивного змісту, який забезпечує перехід по розділах/параграфах підручника; створення, зберігання нотаток (коментарів) безпосередньо у електронному підручнику з прив’язкою до відповідної сторінки електронного підручника та швидкого переходу до збережених нотаток; повнотекстовий пошук із виділенням кольором знайденого «слова» та швидким переходом до наступного/ попереднього знайденого «слова» у електронному підручнику. Шановний замовник надайте будь-ласка приклад ПЗ, назву та посилання на ПЗ

Answer:

Nov 28, 2019, 01:36

Виробниками програмного забезпечення є MozaBook, E-pidruchnyky.

Підручники

Nov 25, 2019, 15:35 There's an answer
Шановний замовник для якої вікової категорії та з яких предметів вам потрібні електронні підручники?

Answer:

Nov 28, 2019, 01:37

Підручники з 5 по 11 клас по предметах, які відповідають типовим освітнім програмам закладів загальної середньої освіти та стандартам МОН.

Information about customer

Name:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
EDRPOU code:
37470086
Web site:
Address:
Україна, 04119, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а