Поточний дрібний (ямковий) ремонт доріг (45233142-6 – Ремонт доріг)

Question to procurement

визначення аналогічного договору

Feb 13, 12:28 There's an answer
В додатку 1 до тендерної документації вказано що : "Аналогічним договором є договір на надання послуг/виконання робіт з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг." Однак роботи які передбачені технічним завданням можуть здійснюватися як під час проведення поточного дрібного так і інших видів ремонтів робіт а саме під час поточного середнього ремонту (в складі робіт) а також під час виконання робіт з експлуатації автомобільних доріг. Крім того в Україні поширеною є практика укладення договорів на експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт доріг. У звязку з цим просимо Вас 1. чи буде вважатися аналогічним договір поданий учасником договір у якому в предметі договору вказаний і дрібний ремонт і експлуатаційне утримання доріг. 2. чи буде вважатися аналогічним договорів договір з експлуатаційного утримання чи поточного середнього ремонту доріг якщо під час його виконання фактично виконувалися роботи які містяться у технічному завданні по даній закупівлі. якщо ні то просимо вас внести відповідні зміни до тендерної документації

Answer:

Feb 14, 15:17

Врахувавши ваше звернення, рішенням тендерного комітету будуть внесені відповідні уточнюючі зміни в тендерну документацію до закупівлі - Поточний дрібний (ямковий) ремонт доріг (45233142-6 – Ремонт доріг), в частині визначення аналогічності договорів, які вимагаються для підтвердження наявності відповідного досвіду Учасника

аналогічний договір

Feb 13, 12:50 There's an answer
Пунктом вимагається подання "3.1. Інформаційна довідка про підтвердження досвіду виконання аналогічного договору (не менше трьох договорів) (в тому числі за обсягом)*:" У звязку з цим просимо звернути увагу на те відповідний обсяг робіт може бути в учасниках не в межах обовязково 3-х договорів а в і в межах двох чи навіть одного аналогічного договору. а тому якщо в учасника є один аналогічний договір з достатньіми обємами робіт вимога щодо обовязкової наявності не менше 3х договорів дискримінує учасників і є протиправною. також така умова тендерної документації прямо суперечить вимогам закону України "Про публіні закупівлі" в якому вказується що замовником може вимагатися наявність в учасника саме "аналогічного договору" а не аналогічних договорів (багатьох). також з цього приводу (щодо дискримінаційності і неприпустимості встановлення умов щодо кількості договорів) є чисельна позиція і практика Антимонопольного комітету України і інших державних органів. У звязку з вищезазначеним просимо Вас усунути завідомо дискримінаційну вимогу щодо необхідності наявності аналогічних договорів у кількості не менше 3-х штук.

Answer:

Feb 14, 15:18

Врахувавши ваше звернення, рішенням тендерного комітету будуть внесені відповідні зміни в тендерну документацію до закупівлі - Поточний дрібний (ямковий) ремонт доріг (45233142-6 – Ремонт доріг), в частині кількості аналогічності договорів, які вимагаються для підтвердження наявності відповідного досвіду Учасника (в тому числі за обсягом)

підтверджуючі документи

Feb 13, 13:35 There's an answer
В додатку 1 до тендерної документації п. 4.1. вимагається що : "До довідки додаються - копія атестату виробництва гарячих асфальтобетонних сумішей; - копія сертифікату відповідності горячих асфальтобетонних сумішей" З приводу цього хочемо звернути вашу увагу на те, що у звязку з гармонізацією законодавства України та ЄС були внесенні чинне законодавство України і станом на даний час відмінена обовязкова сертифікація виробництва асфальтобетону і така сертифікація не є обовязковою. Також згідно чинних нормативних документів щодо ремонту рорбіт якість асфальтобетонної суміші контролюється відповідними виробниками підрядниками та замовниками безпосередньої в процесі їх випуску та влаштування у звязку з цим надати копія сертифікату відповідності горячих асфальтобетонних сумішей до їх виготовлення не має можливості впринципі. Крім того якість виготовлення асфальтобетонних сумішів виробниками асфальтобетону контролюється відповідними організаціями в процесі проведення атестації виробництва про що видається атестат відповідності виробництва вцілому. У звязку з вищезазначен просимо Вас внести зміни в тендерну документацію а саме : вилучити з п.4.1 вимоги щодо необхідності долучення до довідки копії сертифікату відповідності горячих асфальтобетонних сумішей (і залишити без змін вимогу щодо необхідності подання копії атестату виробництва гарячих асфальтобетонних сумішей)

Answer:

Feb 17, 16:35

Надання копії сертифікату відповідності гарячих асфальтобетонних сумішей вимагається замовником від учасників для підтвердження якості матеріалів, які будуть використовуватися в процесі надання послуг для забезпечення їх належного рівня для подальшої ефективної експлуатації об’єктів, на яких буде здійснюватися надання послуг (доріг та внутрішньодворових проїздів міста). Згідно примітки до Додатку 1, у разі, якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний складати якийсь із вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника/переможця, в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів. Документи, які не передбачені нормативно-правовими актами для суб'єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції.

Information about customer

Name:
Департамент житлово-комунального господарства Кам'янець-Подільської міської ради
EDRPOU code:
03356364
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 32300, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Соборна, 5