Запасні частини для комп'ютерної техніки

Question to procurement

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Feb 17, 10:30 There's an answer
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Answer:

Feb 18, 09:13

Законодавство України допускає на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації, про це свідчить фраза «або зазначити еквівалент» як у тендерній пропозиції (цінова) додаток № 1 до ТД так і у технічних вимогах додаток № 2 до ТД; У тендерній пропозиції (цінова) додаток № 1 до ТД передбачено, що учасник закупівлі обов’язково повинен вказати «Найменування товару, тип та марка (або зазначити еквівалент», при цьому учасник закупівлі обов’язково повинен вказати ( ГОСТ, ТУ, виробник» У разі неможливості ідентифікувати запропонований учасником товар, його пропозицію буде відхилено. Згідно з пунктом 35 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» учасником процедури закупівлі може бути – фізична особа, фізична особа – підприємець (у тому числі, якщо така особа не внесена до реєстру платників ПДВ), юридична особа, яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Відповідно до абзацу 4 частини 1 розділу 5 тендерної документації, оцінка наданих тендерних пропозицій здійснюється без урахування податку на додану вартість.

Запитання

Feb 17, 11:44 There's an answer
Шановний Замовнику! Хочеться почути: 1. Чи будете Ви дискваліфіковувати пропозиції Учасників які вносять додаткові зміни в свою пропозицію після закінчення аукціону, крім цін і суми цінової пропозиції за результатами аукціону. Що являється порушенням вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, а також наказу Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019  що регулює допорогові Закупівлі. 2. Чи будете Ви дискваліфікувати пропозиці Учасників, що не вказують точних марок і виробників запропонованих товарів, або роблять це після закінчення аукціону.

Answer:

Feb 18, 10:14

У відповідь на Ваші запитання повідомляємо наступне: Відповідно до статті 25 Закону України «Про публічні закупівлі» кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію, а також має право внести зміни до поданої тендерної пропозиції до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Таким чином, у разі якщо учасник внесе зміни до пропозиції після закінчення строку подання тендерних пропозицій, то такі зміни замовник не буде брати до уваги та здійснюватиме розгляд пропозиції (документів) поданої до закінчення строку подання тендерних пропозицій. У випадку якщо учасник не зазначить в тендерній пропозиції марку та виробника товару, даний учасник буде відхилений з підстави, що дана пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації. Щодо запитання «Що являється порушенням вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, а також наказу Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 що регулює допорогові Закупівлі» поянюємо наступне: стаття 23 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Вищевказане запитання не стосується ані роз’яснень щодо тендерної документації ані усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Таким чином, рекомендуємо Вам більш детальніше ознайомитись із нормами Закону України «Про публічні закупівлі», що дасть розуміння вимог вищевказаного закону.

Information about customer

Name:
ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
EDRPOU code:
05425046
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 34400, Рівненська область, Вараш, Промзона