Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи- ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580, протяжністю 11,79 км в межах Вінницької області

Question to procurement

електронний цифровий підпис/печатку

Apr 8, 15:20 There's an answer
ТД передбачає: "Тендерна пропозиція подається учасником закупівлі з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», а також Закону України «Про електронні довірчі послуги», тобто повинна містити накладений електронний цифровий підпис/печатку або кваліфікований електронний підпис/печатку учасника закупівлі, який підписав/подав документи тендерної пропозиції/тендерну пропозицію. " 1. Використання "/" у сполученні "підпис/печатка" передбачає, що учасник (юридична особа) має накласти ектронний цифровий підпис АБО електронну цифрову печатку? 2. Чи є належним виконанням ланої вимогу накладення ЕЦП без печатки? дякую.

Answer:

Apr 9, 08:39

Учасник має керуватись: ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг», ЗУ «Про електронні довірчі послуги» та тендерною документацією. Відсутність накладеного КЕП/ЕЦП призведе до відхилення пропозиції без розгляду, як такої що не відповідає вимогам тендерної документації.

Працівники

Apr 8, 15:20 There's an answer
Тенедерна документація передбачає вимогу надати: документи, які підтверджують наявність працівників у штаті або інші документи,окремо надати: копії документів, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками, зазначеними в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме витяги з трудових книжок таких працівників із записами про прийом на роботу, або накази про прийняття на роботу таких працівників. 1. Що мається на увазі "документи, які підтверджують наявність працівників у штаті або інші документи"? 2. Що саме потрібно надати крім "документи, які підтверджують наявність працівників у штаті або інші документи"? 3. Чи потрібно надавати інші документи, крім "витяги з трудових книжок таких працівників із записами про прийом на роботу, або накази про прийняття на роботу таких працівників"? якщо так, то які?

Answer:

Apr 9, 08:44

Що мається на увазі "документи, які підтверджують наявність працівників у штаті або інші документи"? - Учасник має надати документи, які підтверджують наявність працівників у штаті або інші документи, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками, зазначеними в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації.Читайте уважно вимоги тендерної документації, а саме: пункт 5.1.1. Розділ ІІІ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції. Вищевказаний пункт містить вичерпну інформацію про умови залучення працівників відповідної кваліфікації до надання послуг.

Проект договору

Apr 8, 15:21 There's an answer
Тендерна документація передбачає надання: проекту договору у відповідності до додатку № 4 цієї документації, із збереженням змісту такого додатку, та згідно умов, передбачених згідно цієї тендерної документації; У якому вигляді повинен надаватися проект? чи потрібно заповнювати інформацію зі сторони "виконавця" (учасника) - наіменування, реквізити? чи повинен проект договору містити підпис і печатку учасника та де саме (на кожній сторінці, у полі для підпису)?

Answer:

Apr 9, 08:46

Потрібно заповнювати. Повинен містити.

Information about customer

Name:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ"
EDRPOU code:
42434474
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 21050, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Соборна, 15-А