Костюми-утеплювачі

Question to procurement

Висновок

Mar 24, 19:57 There's an answer
Доброго вечора! Просимо уточнити, чи можна на підтвердження якості товару надати лише один висновок про результати перевірки ККУ, вид 2? Чи обов'язково потрібно і на ШКУ надати?

Answer:

Mar 27, 11:00

Доброго дня. Необхідно надати висновок на виріб (костюм-утеплювач). У зв'язку з тим, що ТУ на куртку костюма-утеплювача та штани костюма-утеплювача різні, допускається окремі висновки на куртку та штани.

Аналогічний договір

Mar 24, 20:00 There's an answer
Чи можна на підтвердження аналогічного договору надати договір з предметом закупівлі, який буде відповідати коду ДК 35810000-5, але предмет закупівлі буде, наприклад КЛП.

Answer:

Mar 27, 11:14

Доброго дня. Допускається надання договорів на аналогічну продукцію, в тому числі на закупівлю костюма літнього польового.

Висновок центру

Mar 26, 18:13 There's an answer
Доброго дня. У складі своєї тендерної пропозиції учасник повинен надати документи, що підтверджують якість товару (висновок про результати перевірки зразка предмета речового майна, виданий Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України). Скажіть будь ласка про чинність висновку, тобто він повинен бути чинним на момент подання пропозиції, чи це не важливо ?

Answer:

Mar 27, 11:02

Доброго дня. Всі документи документи визначені додатком 3 повинні бути дійсними на момент подання пропозиції.

Копія

Mar 31, 12:04 There's an answer
Доброго дня! Під словом копія потрібно завантажити відсканований оригінал документу або завірену копію документу? Дякую!

Answer:

Mar 31, 13:53

Доброго дня. В тендерній пропозиції учасник має надати копії документів, тобто відскановані документи (з оригіналу або з копії).

Довідка щодо відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення

Apr 1, 16:36 There's an answer
Доброго дня, чи можливо надати переможцю довідки, щодо службової (посадової) особи учасника та на юридичну особу, яких не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення, сформованих на електроному ресурсі, а саме на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції?

Answer:

Apr 2, 09:45

Можливо

документи переможця

Apr 1, 16:41 There's an answer
Доброго дня, надайте роз'яснення, переможцю потрібно надати документи, передбачені пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою статті 17 в паперому вигляді чи достатньо завантажити на електронний майданчик?

Answer:

Apr 2, 09:46

Переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону.

Information about customer

Name:
Служба зовнішньої розвідки України
EDRPOU code:
33240845
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 04107, Київська область, Київ, вул. Нагірна, буд. 24/1