Виконання робіт з технічного нагляду на об’єкті: "Реконструкція будівлі № літера А1 (комплексна будівля), ВМБ "Схід" ВМС ЗСУ, м. Бердянськ, Запорізька обл. військове містечко № 89"

Question to procurement

Неправомірна вимога

Aug 10, 11:09 There's an answer
Відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922-VIII Стаття 16. Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі. 1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. 2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Враховуючи вище викладене, вимоги Встановлені згідно пункту 5.1.2 частини 5.1 Розділу 5 Інструкції учасникам спрощеної закупівлі, а саме Нецінові критерії оцінки є неправомірними та такими що не відповідають Закону України "Про публічні закупівлі". По-перше, враховуючи, що відповідно частини 2 Розділу 1 Інструкції учасникам спрощеної закупівлі, очікувана вартість предмета закупівлі становить 298 134,00 грн, встановлені згідно пункту 5.1.2 частини 5.1 Розділу 5 Нецінові критерії оцінки в частині сум документального підтвердження виконання аналогічних договорів є неправомірними та дискримінаційними. По-друге, акти форми КБ-2 та/або КБ-3 не мають відношення до підтвердження виконання договорів на виконання робіт з технічного нагляду, шо є предметом закупівлі. Акти форми КБ-2в та КБ-3 є первинними документами бухгалтерського обліку що складаються при виконанні договору підрядником та затверджуються замовником, отже, розпорядниками такої інформації є підрядник та замовник. Здійснення технічного нагляду здійснюється на підставі окремого договору між замовником будівництва та особою, що здійснює технічний нагляд. При наданні таких послуг, особа, що здійснює технічний нагляд, лише проводить перевірку відповідної документації згідно з вимогами п. 5 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури затвердженого Постановою КМУ від 11.07.2007 р. № 903, та не має права вимагати від замовника чи підрядника передачі їй таких актів. Виходячи з вищевикладеного, у особи, що здійснює технічний нагляд, відсутня можливість витребування вказаних актів та подальшого їх надання як документів, що підтверджують відповідність установленим кваліфікаційним критеріям у складі своєї тендерної пропозиції. Враховуючи вище викладене та невідповідність Закону України "Про публічні закупівлі" просимо внести зміни до документації, зменшити Нецінові критерії оцінки в частині сум документального підтвердження виконання аналогічних договорів або взагалі прибрати, а також виключити вимогу щодо подання актів форми КБ-2 та/або КБ-3.

Answer:

Aug 10, 12:23

Доброго дня! Відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922-VIII Стаття 16. Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі. 1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. 2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Name:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інжинірингова компанія "Стратегія"
EDRPOU code:
38914550
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 01014, м. Київ, м. Київ, Звіринецька, будинок 63

Неправомірна вимога

Aug 10, 14:38
Стаття 16 Закону України "Про публічні закупівлі" не містить вимог щодо нецінових показників. На що ви посилаєтесь?
Name:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Інжинірингова компанія "Стратегія"
EDRPOU code:
38914550
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 01014, м. Київ, м. Київ, Звіринецька, будинок 63

Information about customer

Name:
Східне територіальне квартирно-експлуатаційне управління
EDRPOU code:
26614946
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Феодосійська, буд.13