The official participant of public procurement system Prozorro

Капітальний ремонт і реставрація сховищ для військової техніки

Question to procurement

Щодо назви предмету закупівлі

Oct 7, 2020, 09:22
Доброго дня! Просимо уточнити назву предмету закупівлі, оскільки є невідповідність по документації до оголошення та даних в Системі.

Розбіжності в інформації

Oct 7, 2020, 10:53 There's an answer
Доброго дня! Просимо надати відповіді щодо наступного: 1. Це капітальний ремонт чи реконструкція (в оголошенні - капітальний ремонт даху будівлі; в дефектному акті - реконструкція; в проекті договору (капітальний ремонт будівлі)? 2. Вимога (Додаток 1, сторінка 10 оголошення) надати в складі тендерної пропозиції Протокол узгодження цін на матеріальні ресурси, підписаний учасником торгів та Замовником будівництва. Яким чином Учасник може це підготувати до моменту розкриття цінової пропозиції? 3. Тендерне забезпечення тендерної пропозиції вимагається чи не вимагається? 4. Розбіжності в термінах (строках) виконання робіт (в оголошенні 30.11.2020, в системі закупівель - 31.12.2020, в проекті договору - договір діє до 31.12.2021). Якими термінами керуватися для складання графіку робіт? Шановний Замовнику, просимо скоригувати всі вимоги та критерії до закупівлі у відповідності до чинного законодавства та без розбіжностей інформації в доданих додатках до оголошення. Дякуємо!

Answer:

Oct 7, 2020, 12:49

Доброго дня! 1. Це капітальний ремонт. 2. Надайте в складі тендерної пропозиції Протокол узгодження цін на матеріальні ресурси, підписаний учасником торгів. 3. Тендерне забезпечення тендерної пропозиції вимагається. 4. Строк виконання робіт, враховуючи 30 днів для післяоплати закінчується в останній день календарного року, а саме 31.12.20, тобто, за виключенням цих 30 днів - виконання робіт має відбутися не пізніше 1.12.20

Щодо тендерного забезпечення

Oct 8, 2020, 11:07
Доброго дня! В оголошенні Замовником вимагається тендерне забезпечення. Визначено, що розмір забезпечення тендерної пропозиції : не може перевищувати 0,5 % від очікуваної вартості предмета закупівлі". Проте не зазначено чи розмір становить 0,5 % чи менше, відсутні платіжні реквізити. Крім того, в гарантії має визначатися предмет закупівлі згідно оголошення (який предмет банк має прописувати в гарантії)? Просимо зазначити дані для правильного оформлення банком електронної банківської гарантії.

Щодо інформації про субпідрядника

Oct 8, 2020, 12:40
Доброго дня! Відповідно до частини 7 статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 цього Закону, замовник перевіряє таких суб'єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій цієї статті. Закон керується положенням "в обсязі не менше 20 відсотків", тобто 20 % і більше. Якщо Учасник буде залучати субпідрядну організацію в обсязі менше 20 відсотків, то: 1. Чи повинен Учасник надавати інші відомості про кваліфікацію субпідрядника згідно оголошення, (крім звичайно ліцензії, дозволу)? 2. Чи буде Замовник вважати підставою для відхилення - неподання учасником всього переліку документів з інформацією про субпідрядника, залученого з обсягом менше 20%? 3. прохання надати у відповіді перелік документів для субпідрядника залученого в обсязі менше 20 відсотків від ціни пропозиції? Дякуємо!

Information about customer

Name:
Військова частина А 1008
EDRPOU code:
26614751
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 44701, Волинська область, місто Володимир-Волинський, вулиця Ковельська 265