The official participant of public procurement system Prozorro

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення с. Гавришівка Вінницького району Вінницької області

Question to procurement

Щодо змісту технічного завдання

Nov 2, 2020, 09:48 There's an answer
Доброго дня! Просимо уточнити, яку кількість світильників LED 50 Вт. замовник надає? Оскільки в примітках написано, що 9 шт., а опис щодо технічних параметрів даних світильників написано для 6 шт.

Answer:

Nov 2, 2020, 10:25

З 9 світильників LED 50 Вт тільки 6 шт. мають особливе місце встановлення тобто особливе призначення
Name:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ"
EDRPOU code:
40946026
Web site:
Not indicated
Address:
Україна

Щодо встановлених вимог гарантійного терміну

Nov 2, 2020, 10:20 There's an answer
Доброго дня! Просимо розяснити вимогу оголошення: "Гарантійний термін використання заново встановлених світильників повинен бути не менше трьох років з дня їхньої установки". Враховуючи те, що згідно предмету закупівлі здійснюється капітальний ремонт (а не експлуатаціне обслуговування): 1. Що розуміється під поняттям: "заново встановлених світильників", якщо всі 97 світильників встановлюються при виконанні капітального ремонту? 2. Матеріал, який надає замовник для виконання капітального ремонту є: світильник LED 30 Вт. - 88 шт., світильник LED 50 Вт. - 9 шт. - Всього - 97 шт., згідно Технічного завдання установка світильників - 97 шт., тобто учасником 100% використовуються світильники Замовника. Враховуючи зазначене гарантійні талони на світильники місться у власника (балансоутримувача) цих світильників (Замовник), гарантійний термін надається виробниками світильників. Вимогу щодо гарантійного строку може предявляти власник (балансоутримувача) цих світильників (Замовник).

Answer:

Nov 2, 2020, 11:54

Доброго дня. Ваше звернення прийнято до уваги та будуть внесені відповідні зміни.
Name:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ"
EDRPOU code:
40946026
Web site:
Not indicated
Address:
Україна

Щодо технічного завдання

Nov 3, 2020, 10:25 There's an answer
Доброго дня! Просимо надати відповідть на запитання, яке випливає з оголошення про проведення торгів ("Гарантійний термін використання встановлених Виконавцем світильників повинен бути не менше трьох років з дня їхньої установки"): 1. Який гарантійний термін світильників (які замовник має 100% надати підряднику для виконання робіт) визначений в технічному паспорті на світильники? 2. З якого часу (чи з настанням якої події) починається початок перебігу цього гарантійного терміну (З моменту продажу? Чи з моменту монтажу?). Як про це зазначено в паспортах на світильники? 3. Якщо в паспортах зазначено з моменту продажу, то просимо надати інформацію з в розрізі світильників, коли вони були придбані Замовником.

Answer:

Nov 3, 2020, 18:04

Доброго вечора. Вчора були внесені зміни до оголошення, де зазначено, що світильники надає виконавець робіт а не замовник. Вартість світильників має враховуватися у вартість пропозиції учасника. Тому надаємо відповіді на ваші питання:1) Гарантійний термін використання встановлених Виконавцем світильників повинен бути не менше трьох років з дня їхньої установки; 2)Гарантійний термін використання встановлених Виконавцем світильників повинен бути не менше трьох років з дня їхньої установки. Як зазначено в паспортах ми не знаємо. 3) Світильники надаються виконавцем робіт.
Name:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ"
EDRPOU code:
40946026
Web site:
Not indicated
Address:
Україна

Щодо вимог оголошення про проведення закупівлі

Nov 3, 2020, 10:32 There's an answer
Просимо роз'яснити. Яким чином учасники при поданні пропозицій для участі в закупівлі повинні виконати вимогу Технічного завдання: "Гарантійний термін використання встановлених Виконавцем світильників повинен бути не менше трьох років з дня їхньої установки."? З урахуванням того, що світильники надаються Замовником. Додатково зазанчимо, що гарантійний термін на виконані роботи і на метеріали це різні понття, а особливо коли виконавці виконують роботи з давальницьких матеріалів (світильників).

Answer:

Nov 3, 2020, 18:06

Доброго вечора. Вчора були внесені зміни до оголошення, де зазначено, що світильники надає виконавець робіт а не замовник. Вартість світильників має враховуватися у вартість пропозиції учасника.
Name:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ"
EDRPOU code:
40946026
Web site:
Not indicated
Address:
Україна

Аналогічний договір.

Nov 4, 2020, 11:58 There's an answer
Просимо дати роз’яснення щодо пункту 12.2.3.1. відносно відгуку. В чому полягає необхідність, щоб дата видачі відгуку мала бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даної строщеної закупівлі ? Якщо є в наявності відгуки місячної давнини з усією необхідною інформацією, чи можливо використовувати наявний?

Answer:

Nov 4, 2020, 15:21

Доброго дня. З приводу необхідності надання відгуку (дата видачі не раніше дати оголошення даної закупівлі) повідомляю: багато замовників ліквідовуються чи реорганізовуються у зв'язку з реорганізацією, змінами законодавства, тому в разі необхідності уточнення інформації у замовника який ліквідувався, замовник не зможе перевірити інформацію.
Name:
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ ГРУП"
EDRPOU code:
40644820
Web site:
Address:
Україна, 21027, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 51

Аналогічний договір.

Nov 4, 2020, 15:47 There's an answer
"Доброго дня. З приводу необхідності надання відгуку (дата видачі не раніше дати оголошення даної закупівлі) повідомляю: багато замовників ліквідовуються чи реорганізовуються у зв'язку з реорганізацією, змінами законодавства, тому в разі необхідності уточнення інформації у замовника який ліквідувався, замовник не зможе перевірити інформацію. " Прошу роз'яснення щодо вашої відповіді, якщо замовник надав в терміни оголошені Вами відгук, до проведення аукціону розформувався, яким чином ви перевірити цю інформацію? При всіх змінах законодавства в зв'язку з децентралізацією та місцевими виборами є певний час до того, як вони почнуть діяти. При тому селищні ради, які приєднанні в ході децентралізації до тієї чи іншої ОТГ, не знищують свою документацію, не втрачають свої номери робочих телефонів і тому можливість перевірки залишається. Дивлячись на вище вказане навіть місячний термін давності відгуку, жодним чином не вплине на перевірку даної інформації. І яким чином, це впливає на виконання робіт, адже основним критерієм процедур закупівлі, є ціна. І таким чином даний пункт з тендерної документації несе дискримінаційний характер для інших учасників, що може призвести до зменшення кількості бажаючих прийняти участь в даній закупівлі. Просимо змінити цю вимогу з умов тендерної документації з метою дотримання принципів відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. І невеликий теоретичний відступ, наразі збільшується кількість проведення процедур закупівель, якщо кожного дня чи через день, Вас будуть простити одні і ті самі добропорядні виконавці робіт, один і той самий відгук про виконанні роботи , міняючи при цьому лише дату, коли це Вам почне приносити незручності?

Answer:

Nov 4, 2020, 21:58

Доброго дня. Даний пункт не є дискримінаційним оскільки подання документів здійснюється в електронній формі, тобто у сканованому вигляді. Отже, учасникам не потрібно особисто з'являтися до замовника для отримання відгуку, а достатньо звернутися через електронну пошту, чи по телефону, а замовник відправить готовий відгук на електронну пошту документ, готовий до завантаження у пропозиції учасника. Основним критерієм оцінки електронної системи закупівель за результатом аукціону є ціна, але після розкриття замовник розглядає пропозиції на відповідність вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі. В закупівлях бере участь велика кількість недобросовісних учасників, які виконують роботи неякісними матеріалами, виконують не всі роботи передбачені технічним завданням. Тому для боротьби з недобросовісними учасниками потрібно вимагати документи, які підтверджують позитивне виконання аналогічних робіт, в тому числі наданням відгуку. Для учасників, які якісно виконували роботи, не є проблемою взяти позитивний відгук від замовника торгів. Щодо Вашого запитання: "якщо кожного дня чи через день, Вас будуть простити одні і ті самі добропорядні виконавці робіт, один і той самий відгук про виконанні роботи , міняючи при цьому лише дату, коли це Вам почне приносити незручності?", повідомляю, це питання є недоречним, оскільки учасники мають право згідно законодавства України звертатися до будь-якого державного органу, державної установи за інформацією яка йому необхідна для провадження його діяльності, тому звернення за відгуком це законне право учасника, в якому йому ніхто не може відмовити, навіть якщо він буде звертатися кожного дня.
Name:
ТОВ "НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ ГРУП"
EDRPOU code:
40644820
Web site:
Address:
Україна, 21027, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 51

Information about customer

Name:
Гавришівська сільська рада
EDRPOU code:
04329783
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 23202, Вінницька область, с. Гавришівка, вул. Гагаріна, 16