The official participant of public procurement system Prozorro

ДК 021:2015 код 72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення (Створення і впровадження системи управління персоналом та обліку заробітної плати ПрАТ "Укргідроенерго")

Question to procurement

Щодо вимог тендерної документації (демонстрація он-лайн системи технічної підтримки)

Feb 12, 14:18 There's an answer
Доброго дня! Прохання уточнити, яким чином Учасник має виконати вимоги п. 3.8 Додатку №6 - "Учасник/Виконавець повинен продемонструвати наявність власної он-лайн системи технічної підтримки, яка відповідатиме вимогам, які зазначені в цьому додатку (п. 3.11 даного документу). Учасник/Виконавець повинен розгорнути на власному ресурсі Систему он-лайн допомоги і надати адресу зазначеного ресурсу в мережі Інтернет (URL) для доступу на обладнанні Замовника. Замовник повинен мати можливість перевірити функціонування Системи он-лайн допомоги безпосередньо через web-браузер, без завантаження та установки на комп'ютері Замовника архівів з ПО. Учасник повинен надати логіни і паролі для доступу до Системи користувачів з різними правами і забезпечити для демонстрації роботу функцій Системи." Це має бути довідка у складі тендерної пропозиції з усією інформацією (в т.ч. логіни і паролі)? Чи Замовник надсилає запит Учаснику під час прекваліфікації і тоді Учасник надає всю інформацію (оприлюднюється в системі чи через е-мейл, тощо?)

Answer:

Feb 17, 16:03

ПрАТ «Укргідроенерго» прийняло рішення про внесення змін до тендерної документації, а саме: 1. Пункт 1 таблиці № 4 продовження додатка № 1 тендерної документації доповнити підпунктом 1.2 в такій редакції: «1.2. Довідка складена у довільній формі за підписом уповноваженої особи учасника із зазначенням вебадреси, логіну та пароля для демонстрації наявності он-лайн системи технічної підтримки згідно з вимогами п. 3.8 Додатка № 6 тендерної документації». 2. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій призначити на 10.03.2021 до 09:00.

Information about customer

Name:
ПрАТ "Укргідроенерго"
EDRPOU code:
20588716
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 07300, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300