The official participant of public procurement system Prozorro

Послуги з доставки підручників та посібників (прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів, код ДК 021:2015: 60180000-3)

Question to procurement

уточнення технічних вимог

Mar 1, 17:27 There's an answer
Шановний замовнику, уточніть будь ласка скільки книг та яку кількість палет треба буде перевези, з якого місяця очікуються поставки продукції, та який об’єм партії очікується на кожну поставку.

Answer:

Mar 2, 09:58

Предметом закупівлі є - послуги з доставки підручників та посібників отриманих від Міністерства освіти і науки України (далі - МОНУ) безкоштовно. Вказати точну кількість підручників і відповідно палет не маємо можливості, так як це залежить від постачальника, а саме: Міністерства освіти і науки України. Доставка здійснюється протягом року – конкретних дат не встановлено, підручники доставляються за замовленням МОНУ. Об’єми партій на кожну поставку можуть бути різними.

уточнення технічних вимог

Mar 2, 14:19 There's an answer
Відповідно до ст.14 Закону України про публічні закупівлі, оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі повинно містити кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг. Просимо, спираючись на законодавство України, зазначити кількість підручників, яку необхідно доставити та зазначити місце завантаження підручників. Враховуючи попередню відповідь не зрозуміло, як Замовник не розуміючи кількіть та обсяги зміг розраховувати ціну споошеної процедури закупівлі. Також просимо пояснити для чого Замовник встановлює жорсткі кваліфікаційні вимого стосовно працівників та аналогічних договорів, якщо на момент проведення спрощеної процедури закупіалі, Замовник не може пояснити, яку кількість товару та обсяг послуг треба надати Учаснику.

Answer:

Mar 3, 13:24

На виконання пункту 4 частини 3 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» в оголошенні замовником вказано: кількість послуг - 1, місце надання послуг - 61000, Україна, Харківська область, Харків, заклади освіти Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради відповідно до дислокації. В додатку 2 до проєкту договору вказано адреси за якими доставляються підручники. Завантаження підручників здійснюється зі складу в м.Харків, з яким Міністерством освіти і науки України досягнуто домовленість на розміщення на поточний рік. Очікувана вартість послуг на 2021 рік розрахована у відсотковому співвідношенні до вартості підручників, які передаються безоплатно Міністерством освіти і науки України. В пункті 3.1. проєкту Договору вказано: «За надані послуги Виконавець отримує ______% (___________ відсотків) від вартості підручників». В додатку 1 до проєкту Договору вказано «Запланований товарообіг підручників на 2021 рік для Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради складає – 1315800,00 грн. (один мільйон триста п'ятнадцять тисяч вісімсот гривень 00 копійок) без ПДВ», вартість яких розраховується від середньої вартості отриманих підручників за останні три роки з урахуванням індексу інфляції. Згідно частини першої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» «Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям». В додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель «Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям» Замовником встановлено критерії у відповідності до пунктів 1, 2, 3 частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі».

Information about customer

Name:
Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради
EDRPOU code:
02146311
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 61052, Харківська область, Харків, вул.Ярославська,буд.21