The official participant of public procurement system Prozorro

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Question to procurement

"По кожному лоту окремо"?

Mar 8, 20:00 There's an answer
Просимо надати роз'яснення терміну "по кожному лоту окремо", який застосовано Замовником в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) до тендерної документації.

Answer:

Mar 9, 16:24

Шановний учаснику, до тендерної документації в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) будуть внесені зміни.

Визначення типу предмета закупівлі

Mar 9, 09:45 There's an answer
Доброго дня! Замовник в п.4.1 Розділ І. Загальні положення, Тендерній документації зазначив "ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія) та в п.4.2 зазначив "товар". Але в "Ціновій пропозиції" Додаток 1, "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Додаток 2, в "Проекті Договору" Додаток 3 вже зазначено "Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії) як послуга. Прохаємо надати розяснення який саме тип предмета закупівлі вибрав замовник? Так як тарифи на "постачання теплової енергії" та на "теплову енергію" затвердженний НКРЕКП різний!

Answer:

Mar 9, 16:25

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар, ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія). До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно Лотів

Mar 9, 09:52 There's an answer
Доброго дня! Замовник в п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Але в Додаток 2 "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Замовник зазначає: "Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!!! В ч.3.4, Додаток 4, Тендерної документації Замовник зазначає: "3.4. Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!! Прохаємо надати розяснення, що саме мав на увазі Замовник? Та який розрахунок повинен бути наданий?

Answer:

Mar 9, 16:28

Шановний учаснику!В п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Це дійсно так. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно теплового навантаження

Mar 9, 09:55 There's an answer
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. Заздалегідь вдячні за відповідь

Answer:

Mar 9, 20:29

Шановні учасники! Ми новостворена юридична оргнізація, тому не маємо договору з попередньою організацією, яка надавала теплову енергію.

Тип предмета закупівлі

Mar 9, 10:07 There's an answer
Доброго дня! Прохаємо привести Тендерну документацію у відповідності до визначеного предмету закупівлі Товар чи Послуга?

Answer:

Mar 9, 16:29

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Відсутне теплове навантаження

Mar 10, 09:35 There's an answer
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год. В разі не внесення в Тендерну документацію теплового навантаження, Учасник для якого затвердженні двохставкові тарифи не зможе провести розрахунки на зазначені Гкал, та не зможе прийняти участь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Answer:

Mar 10, 12:47

Доброго дня, шановний учасник! Теплове навантаження на опалення будівлі школи 0,229449 Гкал/год, а будівлі харчоблоку 0,029679. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно строків

Mar 10, 13:36 There's an answer
Доброго дня! Прохаємо надати інформацію обсяг теплової енергії - 205,30 Гкал на який період необхідний Замовнику?

Answer:

Mar 10, 14:49

Доброго дня, шановний учасник! Вказаний обсяг теплової енергії потрібен на період з 01.04.2021 до 31.12.2021.

Information about customer

Name:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
EDRPOU code:
22548388
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вул. Маршала Бірюзова, буд. 64