The official participant of public procurement system Prozorro

Зовнішній жорсткий диск за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання; відповідний код – 30233132-5 – Накопичувачі на твердих магнітних дисках

Question to procurement

щодо поставки

Apr 21, 13:28 There's an answer
Шановний Замовнику , чи задовільнить Вас адресна поставка Новою поштою?

Answer:

Apr 22, 09:57

Шановний Учаснику! Адресна доставка товару «Новою поштою» задовільнить Замовника. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, Учасник повинен власними силами та засобами, за власний рахунок забезпечити та надати весь комплекс супутніх послуг, що включаються у вартість товару та є необхідними і пов’язані із його постачанням, а саме здійснити доставку за місцезнаходженням Замовника (м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1). Учасник – переможець зобов’язаний поставити товар Замовнику до 21.05.2021 року. Товар повинен бути новим, що не був в експлуатації. При передачі товару, в разі виявлення браку, Замовник залишає за собою право повернути неякісний товар, натомість отримати якісну заміну. Відповідальність за доставку товару, а отже його цілісність несе Учасник (постачальник). В разі пошкодження товару під час його транспортування Учасник (постачальник) бере на себе зобов’язання замінити пошкоджений товар на новий.

щодо еквіваленту

Apr 22, 10:40 There's an answer
Чи можна пропонувати Вам аналоги товарів, що становлять предмет закупівлі? Звертаємо увагу, що згідно з п. 6.4. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП "Зовнішторгвидав України" (ДП "Прозорро") від 13.04.2016 р. № 35, «… У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник МОЖЕ ВКАЗАТИ, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників.» Отже, приймати до розгляду аналоги чи еквіваленти – це право, а не обов’язок Замовника. Якщо Ви дозволяєте пропонувати аналоги чи еквіваленти, просимо повідомити, за якими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог».

Answer:

Apr 22, 13:07

Шановний авторе! Спрощена закупівля проводиться Замовником відповідно до статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі». Частиною 4 статті 14 Закону визначено, що у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Інформацією про технічні, якісні та інші характеристики до предмета закупівлі, що є Додатком 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі передбачено конкретна торгова марка предмета закупівлі та його технічні, якісні та інші характеристики. Пропозиції, які пропонуватимуться учасниками як «еквівалент» чи «аналог» розглядатися не будуть. Дякуємо за звернення.

Information about customer

Name:
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
EDRPOU code:
40927307
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 01001, м. Київ, Київ, вулиця Бориса Грінченка, 1