The official participant of public procurement system Prozorro

ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (перевірка лічильників) чергова державна повірка приладу обліку теплової енергії

Question to procurement

Демонтаж та монтаж приладу.

Apr 23, 15:09 There's an answer
Хто здійснює роботи з демонтажу та монтажу приладу? Чи потрібні пусконалагоджувальні роботи? Пункт 4.1 Договору унеможливлює виконання робіт, в зв'язку з тим, що лабораторіям з повірки приладів заборонено займатися роботами з демонтажу та монтажу приладів.

Answer:

Apr 26, 13:13

1. Хто здійснює роботи з демонтажу та монтажу приладу? Демонтаж та монтаж приладу повинен проводити Виконавець чергової державної повірки приладу обліку теплової енергії. 2. Чи потрібні пусконалагоджувальні роботи? Так, потрібні. 3. Пункт 4.1 Договору унеможливлює виконання робіт, в зв'язку з тим, що лабораторіям з повірки приладів заборонено займатися роботами з демонтажу та монтажу приладів. Пункт 4.1. проєкту договору викласти в такій редакції: «Надання послуг здійснюється Виконавцем особисто. Демонтаж, монтаж та пусконалагоджувальні роботи приладу обліку теплової енергії може виконувати субпідрядник Виконавця» (Нова редакція проєкту договору розміщено на сайті Уповноваженого органу).

Генпідрядник та Субпідрядник.

Apr 26, 17:55 There's an answer
Відповідальність перед Замовником за невиконання або неналежне виконання зобов'язань Субпідрядником несе Генпідрядник. Відповідно до https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0862-20#n10 розділ.1 п.4 Персонал відповідальний за виконання робіт з повірки законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації, не повинен брати безпосередньої участі у встановленні, ремонті чи обслуговуванні законодавчо регульованих ЗВТ, повірку яких він здійснює, або представляти сторони, що беруть участь у цій діяльності. Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що Генпідрядником може виступати лише організація, яка здійснює демонтаж та монтаж приладу.

Answer:

Apr 27, 13:14

Керуючись розділом.1 п.4 Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології» від 30.06.2020 р. № 1242 а також пунктом 2 частини 17 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник відміняє спрощену закупівлю у разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель» прийнято рішення відмінити спрощену закупівлю (UA-2021-04-22-000568-c) за кодом ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (перевірка лічильників) чергова державна повірка приладу обліку теплової енергії

Information about customer

Name:
Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
EDRPOU code:
05476322
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 58002, Чернівецька область, ЧЕРНІВЦІ, Центральна площа, 7