The official participant of public procurement system Prozorro

Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Сигналізатор проходження поршню)

Question to procurement

Уточнення технічних характеристик (вихідний сигнал)

May 17, 16:55 There's an answer
Доброго дня! Укажіть, будь ласка, параметри вихідного сигналу "сухий контакт" за п. 5 Додатку 1 "Техничні характеристики.." до ТД). Які значення максимального струму та напруги?

Answer:

May 20, 09:47

Характеристики предмета закупівлі, що реалізують функцію вихідного сигналу "сухий контакт", мають забезпечувати комутацію дискретного сигналу номінальною напругою 24 В ПС з максимальним струмом не менше 200 мА.

Щодо Технічного регламенту №1055 від 28.12.2016

May 26, 15:29 There's an answer
Шановний Замовнику! Відповідно до Додатку 1 до Тендерної документації для процедури закупівлі відкриті торги по предмету закупівлі «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (Сигналізатор проходження поршню)» вимагається надати у комплекті поставки сертифікат експертизи типу, що підтверджує відповідність Технічному регламенту №1055 від 28.12.2016р. Згідно абзацу другого пункту 1 Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1055, цей Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2014/34/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах. Тому просимо повідомити, якщо обладнання, яке може запропонувати наша компанія, та виробник цього обладнання вже сертифіковані ATEX (мають сертифікат відповідності Директиви 2014/34/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах), чи потрібно додатково сертифікувати його нам, як постачальнику, у відповідності до Технічного регламенту №1055 від 28.12.2016? Також, якщо достатньо наявності сертифікату ATEX, просимо внести відповідні зміни у тендерну документацію.

Answer:

May 31, 10:22

У відповідь на ваше питання повідомляємо, що надання сертифікату експертизи типу, що підтверджує відповідність вимогам «Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1055 згідно вимог тендерної документації є обов"язковим

Щодо типу виконання кріплення для монтажу

May 28, 10:16 There's an answer
Доброго дня! В п. 8.2 Техничних вимог Додатку 1 до ТД написано, що в комплект поставки входить комплект кріплення. Просимо вказати тип виконання кріплення для монтажу сигналізатора на трубопроводі: бандаж, під приварку, тиск ланцюгом навколо трубопроводу або інше.

Answer:

Jun 2, 09:20

Згідно п.3 Додатку 1 – «3.Вид монтажу та кріплення: накладний». Тип виконання кріплення має бути таким, щоб з огляду на конструктивне виконання виробником предмету закупівлі або його компонентів забезпечувалась повна відповідність вимогам Додатку 1 до тендерної документації.

Щодо класу захисту

May 28, 10:16 There's an answer
Вкажіть, будь ласка, клас захисту сігналізатору від зовнішних впливів. Яке повинно бути IP?

Answer:

Jun 2, 09:20

Ступінь захисту предмету закупівлі має відповідати місцю встановлення, визначеному у п.1 Додатку 1, а саме: «Місце встановлення: поверхня труби підземного магістрального газопроводу»

Щодо під'єднувальй кабель

May 28, 10:18 There's an answer
Просимо пояснити, чи повинен входити в комплект поставки сигналізатора під'єднувальний кабель. Якщо так, вкажіть вимоги до цього кабелю: довжина та ін.

Answer:

Jun 2, 09:21

До комплекту постачання мають входити всі комплектуючі, що передбачені конструкцією предмету закупівлі та забезпечують його належне функціонування та виконання вимог Замовника в повній мірі. Під’єднання предмету закупівлі до систем збору інформації верхнього рівня виконується Замовником

Стосовно конфіденційної інформації, яка може міститися у аналогічному договорі.

Jun 11, 16:16 There's an answer
Доброго дня! У попередніх закупівлях, які оголошувалися ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», в тендерній документації зазначалося: «аналогічний договір може надаватися без зазначення вартісних показників чи інших даних, які можуть бути визначені Учасником як комерційна таємниця; без персональних даних (у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних»), які можуть бути належним чином заретушовані». Просимо повідомити, чи буде вважатися подання аналогічного договору та видаткової накладної, у яких належним чином заретушовані вартісні показники, персональні дані чи інші дані, які визначені Учасником як комерційна таємниця, таким, що відповідає встановленому кваліфікаційному критерію наявності досвіду, під час проведення прекваліфікації Замовником у даній закупівлі?

Answer:

Jun 15, 18:47

У відповідь на ваше питання повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до тендерної документації

Технічні вимоги

Jun 24, 21:22 There's an answer
Просимо надати роз’яснення щодо того чи можуть бути допущені до конкурсу сигналізатори проходження очисного пристрою, принцип дії яких ґрунтується на реєстрації магнітного поля, створеного потужним магнітом, розташованим на очисному пристрої (всередині газопроводу) чи вимогами тендеру для реєстрації очисного пристрою не передбачається необхідності доробок очисного пристрою, в тому числі встановлення потужного магніту. 

Answer:

Jun 30, 16:19

Передбачається закупівля товару, як самодостатнього закінченого технічного рішення, яке буде забезпечувати повне виконання вимог Додатку 1 до тендерної документації.

Information about customer

Name:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
EDRPOU code:
42795490
Web site:
Address:
Україна, 03065, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44