The official participant of public procurement system Prozorro
Invalid
claim

послуги фізичної охорони

Внесення змін до тендерної документації

Додаток 1 Тендерної документації містить вимоги для охоронної організації надати довідку на фірмовому бланку (у разі наявності), складену у довільній формі, яка містить інформацію про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та які будуть залучені для виконання умов Замовника, відповідно до технічних вимог. На підтвердження інформації зазначеної в даній довідці учасник додатково повинен надати сканкопії: - документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, що зазначені в довідці згідно пункту 2 , професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації). Відповідно до Листа від 12.08.2020 № 3501-06/219 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розрахунок норми тривалості робочого часу на 2021 рік. Згідно цього листа для забезпечення охорони Вашого об'єкту необхідно залучити 2,4 чоловіка (кількість годин 2040/(кількість робочих годин із серпня по грудень 2021р (167+176+159+176+174=852 години). Згідно із статтею 22 ч.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" тендерна документація повинна містити: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Ваша вимога про подачу не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації не відповідає вимогам чинного законодавства. Просимо Просимо Вас, прибрати дану вимогу з документації торгів.
Date of application:
Jun 15, 13:50
Date of change:
Jun 28, 10:03
Type:
Claim
ID:
2579e444581842178c0a595722de62ce
Complain ID:
UA-2021-06-11-002606-b.c2
Customer decision
Date of decision:
Jun 17, 11:10
Status:
invalid
Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Вимогу документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації) не вважаємо дискримінаційною, оскільки вона відповідає кваліфікаційному критерію наявність в учасника процедури закупівлі, як суб'єкта надання охоронних послуг, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід саме в охоронній, а не будь-якій іншій сфері надання послуг. Звертаємо Вашу увагу, що для працівників Учасника, які будуть безпосередньо залучатись для виконання умов Замовника, окрім наявності документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, професійної підготовки додатково вимагається довідки у довільній формі, що містить інформацію щодо наявності дійсних сертифікатів про проходження профілактичного наркологічного огляду та довідок медичного огляду, профогляду (або інший документ), а також документів, що засвідчують їх працевлаштування. Крім цього тендерною документацією вимагається довідка у довільній формі, що містить інформацію, яка підтверджує наявність у штаті суб’єкта охоронної діяльності, його філії, іншого відокремленого підрозділу особи (осіб), до посадових обов’язків якої (яких) входить організація заходів охорони. Як Замовник, що піклується про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів не вважаємо дискримінаційною вимогу про наявність в штаті осіб учасника, суб'єкта надання охоронних послуг, не менше 20 працівників, які пройшли професійну підготовку відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність”, або іншого чинного законодавства України та наявності в них свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник”. Тому дана вимога про внесення змін до тендерної документації – відхиляється.
Information about customer
Name:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області"
EDRPOU code:
33578224
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 77312, Івано-Франківська область, Калуш, Медична,6