The official participant of public procurement system Prozorro
Invalid
claim

послуги фізичної охорони

Внесення змін до тендерної документації

Тендерною документацією Додатком 1 встановлено, на підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник повинен мати в місті Калуш, Івано-Франківськ, Івано-Франківській області власний пункт централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація (вказати фактичну адресу) з цілодобовою диспетчерською службою (надати інформацію із зазначенням номеру телефону). Вважаємо дані вимоги такими, що обмежують кількість учасників, які можуть прийняти участь в тендері. Відповідно до Ч. 4 ст. 22 Закону України « Про публічні закупівлі» заборонено встановлювати у Тендерній документації вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Статтею 5 вище зазначеного Закону встановлено принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників 1. Закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Просимо внести зміни до тендерної документації та виключити дану вимогу з Тендерної документації.
Date of application:
Jun 15, 14:09
Date of change:
Jun 28, 10:03
Type:
Claim
ID:
42bebab4ba4d42c4b4879257e8e0352e
Complain ID:
UA-2021-06-11-002606-b.c3
Customer decision
Date of decision:
Jun 17, 10:46
Status:
invalid
Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Вимога щодо наявності власного пункту централізованого спостереження, передбачені законодавством та яку включено до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Вимога, щодо наявності саме в місті Калуш та/або м. Івано-Франківськ та/або Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація з цілодобовою диспетчерською службою, встановлена виключно для зменшення навантаження на диспетчерську службу Учасника для негайного та оперативного направлення групи реагування для надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті, оскільки опрацювання надходження сповіщення про несанкціоноване проникнення, а також направлення, супроводження наряду реагування від моменту його надходження та перевірка результату виїзду наряду проводиться диспетчером диспетчерської служби, для уникнення зволікань чи помилок пов'язаних із направленням групи реагування. Нагадуємо, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Тому дана вимога про внесення змін до тендерної документації – відхиляється.
Information about customer
Name:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області"
EDRPOU code:
33578224
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 77312, Івано-Франківська область, Калуш, Медична,6