The official participant of public procurement system Prozorro
Invalid
claim

послуги фізичної охорони

Внесення змін до тендерної документації

Додаток 1 Тендерної документації містить вимоги до охоронної організації – наявність власного траспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами. У відповідності до умов публічної закупівлі Замовник замовляє послуги фізичної охорони (охоронників) а не охорони об’єкту з використанням пункту централізованого спостереження (п. 19. Ліцензійних умов - У разі використання суб’єктом охоронної діяльності пункту централізованого спостереження він забезпечує: наявність транспорту реагування). Тому вимоги щодо наявності транспорту реагування і його обладнання (п. 12 Ліцензійних умов) не можуть вноситись до вимого даної публічної закупівлі. Їх наявність свідчить про написання даних вимог під конкретного замовника і має ознаки дискримінації до учасників. Нагадаємо, що пункт 4 Статті 5. (Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників) зазначає – «Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.». Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норми Закону та виключити дані вимоги.
Date of application:
Jun 15, 13:15
Date of change:
Jun 28, 10:03
Type:
Claim
ID:
befbd3b1e6294f34905ae5817495cc8b
Complain ID:
UA-2021-06-11-002606-b.c1
Customer decision
Date of decision:
Jun 17, 10:43
Status:
invalid
Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Вимога щодо наявності власного траспорту в кількості не менше 10, що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами не є дискримінаційною, вимоги щодо її наявності, передбачені законодавством та яку вважаємо за необхідне включити до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій . Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Тому Вашу вимогу про внесення змін до тендерної документації - відхилено.
Information about customer
Name:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області"
EDRPOU code:
33578224
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 77312, Івано-Франківська область, Калуш, Медична,6