The official participant of public procurement system Prozorro

багатофункціональні пристрої у комплекті, протяжно-листкові швидкісні сканери

Question to procurement

1

Jun 15, 08:55 There's an answer
Шановний Замовник, Ви знаєте, що авторизаційний лист видає тільки виробник. Дистриб’ютор, представник не має не це право. Також, чи відомо Вам, що авторизаційний лист видається одному учаснику, а іншим буде відмова. Виробники пояснюють це так, вибачте проект вже захищений іншим учасником. Тому просимо внести зміни та убрати вимоги щодо авторизації або даний тендер дійсно прописаний під конкретного учасник, що є фактом порушення Заокну України «Про публічні закупівлі», ст. 5.

Answer:

Jun 17, 11:24

Доброго дня ! Наявність авторизаційного листа не є дискримінаційною вимогою по відношенню до інших суб'єктів господарювання та дає замовнику впевненість в постачанні товару належної якості, з подальшим гарантійним обслуговуванням уповноваженими сервісними центрами виробника на території України та зберіганням терміну гарантії. На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі.

1

Jun 17, 12:41 There's an answer
На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі. Ким не зафіксовано, Вами? А нами зафіксовано, ми звернулися, та отримали негативну відповідь.

Answer:

Jun 17, 13:33

Дякуємо за звернення ! Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.

Information about customer

Name:
Київська міська рада
EDRPOU code:
22883141
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 01044, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044