Question

Дріт зварювальний обміднений

Register to ask anonymous purchase question
Sign up

Question to procurement

Загальне питання по закупівлі стосовно наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
There's an answer
Aug 25, 2021, 16:11
Aug 25, 2021, 16:11
Шановний замовник! Наша компанія має намір взяти участь у цій закупівлі. Нами було уважно вивчено умови тендерної документації. За умовами ТД обов’язкова вимога: "У учасника процедури закупівлі повинен бути документально підтверджений досвід виконання аналогічного за предметом закупівлі договору поставки на АТ «Укрзалізниця» (у тому числі структурні підрозділи та філії), або підприємства державного концерну «Укроборонпром», або філії «Адміністрації морських портів України», або підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом», або компанії АТ «НАК «Нафтогаз «України», або державні аеропорти України у 2018-2020 роках.);" Наше підприємство є найбільшим виробником зварювального дроту в Україні, ми маємо величезний великих досвід поставок на адресу багатьох великих підприємств України, обсягом продукції який в повній мірі перевищує ваші потреби і вагу заявлену в тендері, також ми маємо позитивні відгуки від цих підприємств і надамо їх з тендерною документацією. Однак підприємства з якими ми працюємо не входять в список підприємств заявлених вами в тендері. Звертаємось до вас з великим проханням змінити умову тендерної документації щодо аналогічних договорів поставки і не обмежувати доступ для участі в тендері виробникам продукції, та видалити або змінити підпункт 3 в пункті 5.1 частини 5 в Розділ ІІІ., а *Під аналогічним договором просимо розуміти виконаний договір, предметом якого є код ДК 021:2015-44310000-6 - Вироби з дроту, в загальному обсязі, як ви і прописали, не менш ніж 40% від обсягу даної закупівлі.

Answer:

Aug 27, 2021, 11:14

На ваш запит повідомляємо, що тендерним комітетом філії «ДВРЗ» АТ «Укрзалізниця» було прийнято на розгляд та опрацьоване ваше питання. Розглянувши Ваше питання, зазначимо, що тендерна документація складена Замовником у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник під час складання вимог тендерної документації має право встановити у тендерній документації вимоги, передбачені законодавством України до всіх без винятку учасників закупівлі. Виконання таких вимог учасниками закупівлі підтвердить надійність та стабільність ведення господарської діяльності учасників закупівлі, та дозволить Замовнику бути впевненим у виконанні майбутнього договору про закупівлю. Відповідно до пункту 6 Статуту акціонерного товариства «Українська залізниця» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 735,метою діяльності товариства є задоволення потреб держави, юридичних і фізичних осіб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, роботах та послугах, що виконує та надає товариство, забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умов для підвищення конкурентоспроможності транспортної галузі, а також отримання прибутку від провадження підприємницької діяльності. Згідно з частиною 1 статті 2 Закону України «Про залізничний транспорт» залізничний транспорт є однією з важливих базових галузей економіки України, забезпечує її внутрішні та зовнішні транспортно-економічні зв’язки і потреби населення у перевезеннях. Діяльність залізничного транспорту як частини єдиної транспортної системи країни сприяє нормальному функціонуванню всіх галузей суспільного виробництва, соціальному і економічному розвитку та зміцненню обороноздатності держави, міжнародному співробітництву України. Частиною 1 статті 11 Закону України «Про залізничний транспорт» передбачено, що підприємства залізничного транспорту загального користування забезпечують безпеку життя і здоров’я громадян, які користуються його послугами, а також безпеку руху поїздів, охорону навколишнього природного середовища згідно з чинним законодавством України. Таким чином, Замовник встановив вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконанням одного або більше аналогічних договорів постачання не тільки АТ «Укрзалізниця» (у тому числі структурні підрозділи та філії), а й інших суб’єктів господарювання з метою забезпечення постачання якісного та безпечного товару, так як товар вже перевірено АТ «Укрзалізниця» (у тому числі структурні підрозділи та філії) та іншими суб’єктами господарювання шляхом отримання товару та виконання аналогічних договорів. Виходячи з вищезазначеного, Замовник не вбачає можливості зміни тендерної документації у цій частині.

Information about customer

Name:
EDRPOU code:
40081263
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 02092, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ АЛМАТИНСЬКА, будинок 74
Rating:
To leave a review about a company and see its rating, you must sign up or Sign in