Question

Фарба водоемульсійна матова латексна (10 л.), Пігмент Sniezka Colorex «62.Бежевий» (100 мл.) або еквівалент, Пігмент Sniezka Colorex «61.Пісочний» (100 мл.) або еквівалент, Пігмент Sniezka Colorex «21.Помаранчевий» (100 мл.) або еквівалент, Пігмент Sniezka Colorex «20.Персиковий» (100 мл.) або еквівалент, Пігмент Sniezka Colorex «13.Жовтий» (100 мл.) або еквівалент, Пігмент Sniezka Colorex «12.Сонячно-жовтий» (100 мл.) або еквівалент

Register to ask anonymous purchase question
Sign up

Question to procurement

Уточнення
There's an answer
Feb 3, 08:17
Feb 3, 08:17
Добрий день. Шановний Замовнику, просимо надати уточнення, яку фарбу будете колірувати пігментами? Водоемульсійну?

Answer:

Feb 3, 08:53

Доброго дня! Саме так, для водоемульсійних.
щодо пігменту
There's an answer
Feb 3, 09:37
Feb 3, 09:37
Шановний Замовнику, Вами в Додатку 2 документації закупівлі по пігментам зазначено: Тип матеріалів для колорування - для всіх типів фарб. При цьому, пігменти для колірування тільки водоемульсійних фарб є більш дешевими за ціною та виготовляються більшою кількістю виробників. Виходячи з того, що коліруватись буде саме водоемульсійна фарба та задля забезпечення основних принципів здійснення закупівель і моживості участі більшої кількості учасників, просимо внести зміни в Додаток 2, вказавши по пігментам Тип матеріалів для колорування - для водоемульсійних фарб. Сподіваємось на зважене рішення Замовника!

Answer:

Feb 3, 14:36

Зміни в технічне завдання внесені, Лист змін додається.
щодо договору п.5.10
There's an answer
Feb 6, 14:22
Feb 6, 14:22
Шановний Замовнику, триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, крайна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непердбувачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Просимо включити до договору п. 10.5. наступного змісту 10.5. Сторони підтверджують та визнають обставинами непереборної сили (форс-мажором) збройну агресію рф проти України та (або) її наслідки, що настали після укладання договору та безпосередньо впливають на можливість сторони виконувати зобов'язання за договором. Загальновідомі обставини (ракетні, артилерійські обстріли, бомбардування, пошкодження логістичних шляхів, критичної інфраструктури, тощо) можуть підтверджуватися з офіційних джерел та не підлягають в такому разі додатковому підтвердженню компетентним органом. Причинно-наслідковий зв'язок між обставинами непереборної сили наведеними в цьому пункті та неможливістю виконання /вчасного чи належного виконання зобов'язань за договором покладається на ту сторону, яка посилається на такі обставини.

Answer:

Feb 6, 14:33

Доброго дня. Проект договору буде узгоджуватися з Переможцем - крім основних умов договору.

Question to procurement designation

щодо фасування
There's an answer
Feb 3, 09:42
Feb 3, 09:42
Шановний Замовнику, Вами по позиції Фарба водоемульсійна матова латексна зазначено фасування 10 л. Натомість, вказане фасування значно зменшує кількість можливих учасників з нижчою ціною та аналогічними характеристиками, бо більшість виробників виготовляє таку продукцію у фасуванні 14 кг. Просимо внести зміни в документацію по фасуванню позиції Фарба водоемульсійна матова латексна - вага 14 кг, у тарі 10 л. Сподіваємось на зважене рішення Замовника!

Answer:

Feb 3, 14:36

Зміни в технічне завдання внесені, Лист змін додається.

Information about customer

Name:
EDRPOU code:
33879077
Web site:
Address:
Україна, 63212, Харківська область, Харківський район, с. Ватутіне
Rating:
To leave a review about a company and see its rating, you must sign up or Sign in