Question

Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у Криворізькій гімназії №87 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за адресою:50048, місто Кривий Ріг, вулиця Сормівська, будинок 5( послуги по заміні вікон/ склопакетів)

Register to ask anonymous purchase question
Sign up

Question to procurement

Уточнення
There's an answer
Feb 6, 23:04
Feb 6, 23:04
Шановний Замовнику, надайте будь ласка візуалізацію віконних виробів (креслення, ескізи, геометричні розміри тощо) з інформацію про відкриття стулок та ширини відливів та підвіконня , які необхідні для складання тендерної пропозиції. Заздалегідь вдячні.

Answer:

Feb 7, 15:02

Шановний учасник! Пропонуємо учаснику, прибути самостійно за адресою Замовника для можливості проведення розрахунку на основі дефектного акту, в якому вказаний загальний обсяг та для уточнення розмірів блоків, а також підписання акту для можливості прийняття участі у закупівлі. У п.16 Додатку №3 до тендерної документації наявна вимога: - Для уточнення об’єму робіт та замірів передбачається виїзд фахівця учасника для огляду об’єкта, огляд має проводитись у присутності представника замовника. За результатами огляду складається акт за підписом представника замовника з відбитком печатки та представника учасника, датований не раніше дати оголошення закупівлі. Учасник у складі тендерної пропозиції разом з іншими документами має надати належно оформлений акт. Дана вимога встановлена Замовником через низку причин, а саме: не можливість самостійно та вірно провести заміри та розрахунки об’ємів робіт для заміни вікон, адже в штаті Замовника відсутній спеціаліст, який міг би провести відповідні виміри. Також враховуючи обмежений бюджет, Замовник не має можливості залучити відповідного спеціаліста. Через це в тендерній документації зазначена дана вимога, яка надасть можливість учасникам самостійно та вірно провести заміри та уточнити об’єм робіт, що відносяться до предмету закупівлі.
Уточнення
There's an answer
Feb 7, 16:26
Feb 7, 16:26
Чи буде відхилена пропозиція учасника, якщо в складі його пропозиції буде відсутній протокол ознайомлення з об’єктом за підписом представника Замовника. Вважаємо цю вимогу не коректною, так як Вами наданий дефектний за яким і потрібно проводити розрахунки для складання тендерної пропозиції? Також повідомите будь ласка, хто з Ваших представників є відповідальною особою по цьому питанню (надайте відповідний Наказ), також вкажіть його анкетні дані та номер телефону і графік його роботи.

Answer:

Feb 9, 13:38

Шановний учасник! Відповідно до умов тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати протокол ознайомлення. Для уточнення об’єму робіт та замірів передбачається виїзд фахівця учасника для огляду об’єкта. Назва закладу та адреса зазнчачена в тендерній документації. Відповідальною особою є директор.

Information about customer

Name:
EDRPOU code:
04544501
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 50086, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
Rating:
To leave a review about a company and see its rating, you must sign up or Sign in