Note! We are changing the name: soon Zakupki.Prom will become Zakupivli.Pro

Question

Поточний ремонт по усуненню аварії в будівлі Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Бобровицької міської ради Чернігівської області, що виникла внаслідок російської військової агресії (оздоблювальні роботи зовнішніх стін фасадів) по вул. Центральна, 25, в с. Новий Биків, Ніжинського району, Чернігівської області (навчальний корпус «А» з двома прибудовами «А1», «А2») згідно ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Register to ask anonymous purchase question
Sign up

Question to procurement

Внесення змін і технічне завдання
There's an answer
Apr 4, 12:45
Apr 4, 12:45
1. Додатком 4 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» надана відомість обсягів робіт, що до розрахунку вартісті робіт. Відповідно до пункту третього частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовником у тендерній документації зазначаються такі відомості, цитуємо: «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону». Просимо внести відповідні зміни у технічне завдання, для можливості потенійними учасниками підготувати якісні комерційні пропозиції, а саме в частині технічного завдання з зазначенням матеріалів яки пропонуються до використання проектно-кошторисною документацією з відомості обсягів робіт. Зокрема суттієве значення має вид термоізоляційного матеріалу та товщина металосайдингу. 2. Шифр зазначеної норми ЕН15-80-2-ИН визначає індивідуальну кошторисну норму. Просимо уточнити чи проходила дана кошторисна норма всі процедури узгодження передбачені Наставновою? Якщо ні то просимо внести зміни до технічної частини тендерної документації відповідно до діючого законодавства. Наприклад застосувати кошторисну норму для обґрунтування робіт КБ15-80-2 «Опорядження стін фасадів металосайдингом з утепленням з риштувань». Якщо норма узгоджена відповідно до Настанови то просимо внести відповідні зміни у технічне завдання (надати розрахунок одиничної вартості кошторисної норми) для можливості потенійними учасниками підготувати якісні комерційні пропозиції. 3. Просимо уточнити на якій висоті плануються виконуватись роботи так як з назви кошторисної норми зазначеної у Додатку 4 передбачено виконання робіт з риштувань але встановлення та розбирання риштувань відсутні.

Answer:

Apr 4, 16:31

Шановний Учаснику. Розглянувши Ваші питання повідомляємо, що буде внесено зміни до тендерної документації.
Уточнення осягу робіт
There's an answer
Apr 4, 20:36
Apr 4, 20:36
Будівля, стосовно якої ведеться закупівля, частково обшита пластиковим сайдингом, який є непошкодженим. Якщо обшивати сайдингом потрібно тільки необшиті стіни, то обсяг робіт менше заявленого. Якщо обшивати стіни повністю всі, то обсяг робіт більше заявленого і додається новий вид робіт (демонтаж сайдингу та утеплювача). Також в робочому проекті зазначено "Облицювання стін сайдингом по дерев'яному каркасу із брусків", а в тендерній документації зазначено: ЕН-15-80-2 "Опорядження стін фасадів металосайдингом з утепленням, з риштувань", даний шифр і номер позиції нормативу передбачає опорядження стін металевим сайдингом по металевому каркасу. Прошу внести уточнення до технічного завдання для того, щоб учасники дали коректну пропозицію.

Answer:

Apr 5, 08:22

Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше питання повідомляємо, що буде внесено зміни до тендерної документації.
Уточнення обсягу робіт
There's an answer
Apr 6, 14:03
Apr 6, 14:03
Питання що до обсягів робіт чи вірно розуміти, що позначкою "*додані додаткові квадратні метри для підшивки карнизу будівлі" були внесені зміни в обсяги робіт без зміни вартості робіт? Якщо так то потрібно врахувати не тільки витрати ресурсу п. 10 "Сайдинг фасадний (в комплекті)", а всі інші пункти зазначені у Відомості обсягів робіт по об’єкту (як роботи так і матеріали для улаштування обшивки металосайдінгом) та відкоригувати вартість робіт. Просимо внести відповідні зміни у технічне завдання для можливості потенійними учасниками підготувати якісні комерційні пропозиції.

Answer:

Apr 7, 10:44

Шановний Учаснику! Обсяг робіт не збільшений, а був врахований для виконання робіт всього об’єкту, в тому числі підшивки карнизу. Оголошена загальна вартість закупівлі включає в себе як роботи так і матеріали для улаштування обшивки металосайдингом необхідного обсягу по об’єкту. Замовником було проведено моніторинг цін на необхідні матеріальні ресурси (витратні матеріали) та вартість даного виду робіт. За результатами моніторингу, обрано матеріальні ресурси (витратні матеріали) та роботи належної якості за середньою ціною в даному регіоні. Замовник самостійно формує документацію (технічне завдання) з урахуванням норм чинного законодавства України з метою отримання якісних послуг від добросовісних Учасників. Виходячи з вище зазначеного, вносити зміни у технічне завдання закупівлі не має необхідності і це не створює перешкод для участі у процедурі закупівель жодному з потенційних Учасників, які мають можливість гарантовано надавати якісні послуги, які є предметом даної закупівлі.

Information about customer

Name:
EDRPOU code:
42265744
Web site:
Address:
Україна, 17400, Чернігівська область, Ніжинський р-н, м. Бобровиця, вул. Франка, буд. 1
Rating:
To leave a review about a company and see its rating, you must sign up or Sign in