Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Трансформатори масляні трьохфазні двохобмоточні силові типу ТМГ

Запитання щодо предметів закупівлі

роз'яснення технічних вимог

1 груд. 2016 14:29 Є відповідь
1) У додатку №1 "Технічні вимоги" вказані вимоги до трансформаторів і зазаначено, що характеристики запропонованого товару не повинні бути гірше наведених. У кожного виробника продукції свої габаритно-вагові характеристики продукції. Прошу пояснити, більші показники повної маси трансформатора та маси масла від наведених в технічних вимогах (Додаток №1) вважаються краще чи гірше наведених в Додатку №1? 2) У Додатку №1 не вказані напруга ВВ та НН. 3) Оскільки строк поставки товару стислий (сім робочих днів з дати підписання договору), прошу вказати в технічних вимогах точно схему та групу з'єднання обмоток трансформатора, який потрібно буде постачати.

Відповідь:

1 груд. 2016 16:35

1) Габаритно-вагові характеристики не принципові. Важливим є значення втрат у силовому трансформаторі, які повинні бути не гірші від вказаних 2) Напруга ВВ/НН - 6/0,4 кВ 3) Схема та група з’єднання обмоток трансформатора не принципові

стосовно строку поставки товарів

2 груд. 2016 08:20 Є відповідь
Прошу розглянути можливість збільшення строку поставки товарів з 7 робочих днів з дати підписання Договору до 30-ти робочих днів з дати підписання Договору.

Відповідь:

2 груд. 2016 10:55

Так як оплата буде здійснюватися за бюджетні кошти, освоїти їх потрібно в цьому році, тому максимальний строк поставки - до 23 грудня.

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Запоріжжя"
Код ЄДРПОУ:
01130561
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69013, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Блакитна 4