Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Дизельелектростанції

Запитання щодо закупівлі

Щодо країни-виробника

4 квіт. 2017 13:04 Є відповідь
Шановні представники замовника, оскільки Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" знаходиться на території України, просимо пояснити, в зв’язку з чим в переліку країн-виробників генератора змінного струму немає України.

Відповідь:

4 квіт. 2017 16:50

Допускається виробництво України, за умови, що комплектуючі виготовлені в Україні.

Щодо термінів надання документів у паперовому вигляді

4 квіт. 2017 14:23 Є відповідь
Шановні представники замовника, згідно інформації для проведення закупівлі через систему електронних закупівель «В паперовому вигляді, ВСІ копії документів, що були прикріплені учасником в системі проведення електронних закупівель, завірені підписом та печаткою учасника, надаються Замовнику Переможцем під час укладання договору про закупівлю». Згідно пункту 7. Відхилення пропозицій: « У разі відсутності сканованих документів, які вимагаються Замовником на момент проведення оцінки та (або) ненадання Учасником в паперовому вигляді, ВСІХ копій документів, що були прикріплені учасником в системі проведення електронних закупівель, завірених підписом та печаткою учасника, Замовнику Переможцем до укладання договору про закупівлю - Замовник має право дискваліфікувати учасника.» Просимо Вас надати детальну інформацію, в які саме терміни, необхідно надати документи у паперовому вигляді.

Відповідь:

4 квіт. 2017 14:33

Документи надаються учасником після визнання його переможцем. Можливе подання документів разом з договором, коли останній надсилається замовнику на підпис.

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Запоріжжя"
Код ЄДРПОУ:
01130561
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69013, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Блакитна 4