Індивідуальне обмундирування (35810000-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 4, клас 7 та клас 13)

Запитання щодо закупівлі

Перенесення терміну подачі цінових пропозицій

10 січ. 15:48 Є відповідь
Просимо, Вас продовжити термін подачі цінових пропозиції на 10-12 робочих днів у зв'язку з завантаженням лабораторій та мінімальним терміном для проведення випробувань- 5-6 робочих днів, + термін отримання висновку 3 робочих дні.

Відповідь:

14 січ. 11:52

Замовником визначено кінцевий термін подання цінових пропозицій, який є незмінним.

щодо документації

14 січ. 13:08 Є відповідь
Доброго дня, в ТД вказано, що є можливість завантажувати скан копії деяких документів з оригіналу або з завіреної копії. Чи можливо учаснику завантаживувати сканкопію з оригіналу, а на переговори надавати завірену копію цього документу?

Відповідь:

16 січ. 14:14

Відповідно до змісту п. 12.4 оголошення про проведення відбору учасників “…учасник, який визначений учасником переговорів, відповідно до частини 3 статті 6 Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” з метою перевірки відповідності кваліфікаційним критеріям надає документи, що вимагалися від учасників відбору відповідно до пункту 12.3 цього оголошення, які після проведення переговорів повертаються учаснику.” Враховуючи зазначене, документи, що оприлюднені на веб-порталі Уповноваженого органу та ті, що будуть подані на переговори, повинні бути ідентичними.

аналогічні договори

14 січ. 13:29 Є відповідь
Чи буде вважатися аналогічним договором, договір на постачання костюму літнього польового тип 3 клас7?

Відповідь:

16 січ. 14:14

Відповідно до вимог оголошення про проведення відбору учасників Замовником вимагається подання аналогічного договору про постачання індивідуального обмундирування або костюму літнього польового без врахування тип та класу тканини.

Відомості про учасника

14 січ. 15:13 Є відповідь
Доброго дня! Чи обовязково повинен бути відкритий поточний рахунок в банку, який видає банківську гарантію?

Відповідь:

16 січ. 14:14

Учаснику необов’язково відкривати поточний рахунок в банку, який видає банківську гарантію.

Установчі документи

23 січ. 16:33 Є відповідь
Згідно п.п. 3 п. 12.3 вказано, що учасник повинен завантажити Скановану копія Статуту (для юридичних осіб) або іншого установчого документу, з усіма змінами та доповненнями. Прошу уточнити інший установчий документ, з усіма змінами та доповненнями потрібно завантажувати копію документу чи оригінал.

Відповідь:

25 січ. 13:08

Інший установчий документ, з усіма змінами та доповненнями потрібно завантажувати копію документу.

по Технічних умовах

23 січ. 17:49 Є відповідь
В Технічних умовах зазначено: Стр.7,п. 1.3.2 – «… розташовані вентиляційні отвори…. На бочках спинок –паралельно проймам», а на стр. 43, п.33 – «…петлі на бочках спинки розташовані паралельно швом з’єднання спинок з обшивками…», то як правильно паралельно проймі чи обшивці? Стр.45, п.12 – «з’єднують верхні частини задніх половинок з клинами…та прокладають оздобл. строчки – відсутній опис по яким деталям повинні прокладатись оздобл. строчки. (по клину з обох сторін по клину по шву зшивання з задньою половинкою, по передній половинці) чи ще якось?

Відповідь:

25 січ. 13:20

З метою ознайомлення учасників з нормативною документацією, замовником розміщено технічні умови на офіційному сайті Міністерства оборони України в розділі “Державні закупівлі” – “Технічні умови для представників легкої промисловості”, а саме: “Костюм літній польовий - КЛП (Зміна № 3)”. Просимо учасників більш ретельно ознайомитись із зазначеною нормативною документацією, яка знаходиться у вільному доступі.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6