Індивідуальне обмундирування (35810000-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 3, клас 7)

Запитання щодо закупівлі

Перенесення терміну подачі цінових пропозицій

10 січ. 15:35 Є відповідь
Просимо, Вас продовжити термін подачі цінових пропозиції на 10-12 робочих днів у зв'язку з завантаженням лабораторій та мінімальним терміном для проведення випробувань- 5-6 робочих днів, + термін отримання висновку 3 робочих дні.

Відповідь:

14 січ. 11:21

Замовником в оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначений кінцевий строк подання цінових пропозицій.

Аналогічний договір

14 січ. 11:36 Є відповідь
Доброго дня! В оголошенні про проведення відбору учасників вимагається надати: Сканований оригінал/копія аналогічного договору про постачання індивідуального обмундирування або костюмів літніх польових за 2016 рік або 2017 рік, або 2018 рік. Просимо пояснити, якщо предмет закупівлі у договорі буде вказано формений одяг/одяг верхній чоловічий та хлопчачий (костюм літній, костюм робочий, костюм спецпризначення тощо), чи буде такий договір являтися аналогічним та відповідати вимогам Замовника? Дякуємо!

Відповідь:

16 січ. 14:18

Замовником в оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначений предмет закупівлі договору, який учасник надає у складі цінової пропозиції для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, а саме: про постачання індивідуального обмундирування або костюмів літніх польових за 2016 рік або 2017 рік, або 2018 рік.

Довідка "Відомості про учасника"

15 січ. 16:53 Є відповідь
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у довідці "Відомості про учасника" згідно додатку 2 потрібно вказувати усі розрахункові рахунки, які має підприємство, чи тільки той, за яким буде здійснюватись оплата у разу кладання договору?

Відповідь:

16 січ. 14:19

В додатку 2 до оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю зазначено, що у довідці “Відомості про учасника” (надалі – довідка) учасник зазначає реквізити банку (банків), у якому (яких) в учасника відкриті рахунки та реквізити банку яким видана електронна банківська гарантія. Слід зазначити, що не зазначення учасником в довідці усі розрахункових рахунків не буде підставою для відхилення цінової пропозиції.

щодо підпису документів

18 січ. 16:36
У п. 12.3 вказано, що всі документи (крім оригіналів документів, які видані іншими установами), які подаються учасником у складі цінової пропозиції повинні бути підписані керівником або уповноваженою особою учасника. Скановані оригінали документів учасник повинен надати у кольоровому вигляді. Просимо уточнити чи такі документи, як оригінал нотаріально завіреного статуту чи оригінали документів, що підтверджують повноваження керівника: протокол установчих (загальних) зборів або рішення засновника (нотаріально засвідчені), наказ про призначення, та оригінал аналогічного договору також потрібно підписувати керівником кожну сторінку документу?

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6