Індивідуальне обмундирування (35810000-5) (Костюм літній польовий з тканини тип 3, клас 7)

Запитання щодо закупівлі

Перенесення терміну подачі цінових пропозицій

10 січ. 15:35 Є відповідь
Просимо, Вас продовжити термін подачі цінових пропозиції на 10-12 робочих днів у зв'язку з завантаженням лабораторій та мінімальним терміном для проведення випробувань- 5-6 робочих днів, + термін отримання висновку 3 робочих дні.

Відповідь:

14 січ. 11:21

Замовником в оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначений кінцевий строк подання цінових пропозицій.

Аналогічний договір

14 січ. 11:36 Є відповідь
Доброго дня! В оголошенні про проведення відбору учасників вимагається надати: Сканований оригінал/копія аналогічного договору про постачання індивідуального обмундирування або костюмів літніх польових за 2016 рік або 2017 рік, або 2018 рік. Просимо пояснити, якщо предмет закупівлі у договорі буде вказано формений одяг/одяг верхній чоловічий та хлопчачий (костюм літній, костюм робочий, костюм спецпризначення тощо), чи буде такий договір являтися аналогічним та відповідати вимогам Замовника? Дякуємо!

Відповідь:

16 січ. 14:18

Замовником в оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначений предмет закупівлі договору, який учасник надає у складі цінової пропозиції для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, а саме: про постачання індивідуального обмундирування або костюмів літніх польових за 2016 рік або 2017 рік, або 2018 рік.

Довідка "Відомості про учасника"

15 січ. 16:53 Є відповідь
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у довідці "Відомості про учасника" згідно додатку 2 потрібно вказувати усі розрахункові рахунки, які має підприємство, чи тільки той, за яким буде здійснюватись оплата у разу кладання договору?

Відповідь:

16 січ. 14:19

В додатку 2 до оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю зазначено, що у довідці “Відомості про учасника” (надалі – довідка) учасник зазначає реквізити банку (банків), у якому (яких) в учасника відкриті рахунки та реквізити банку яким видана електронна банківська гарантія. Слід зазначити, що не зазначення учасником в довідці усі розрахункових рахунків не буде підставою для відхилення цінової пропозиції.

щодо підпису документів

18 січ. 16:36 Є відповідь
У п. 12.3 вказано, що всі документи (крім оригіналів документів, які видані іншими установами), які подаються учасником у складі цінової пропозиції повинні бути підписані керівником або уповноваженою особою учасника. Скановані оригінали документів учасник повинен надати у кольоровому вигляді. Просимо уточнити чи такі документи, як оригінал нотаріально завіреного статуту чи оригінали документів, що підтверджують повноваження керівника: протокол установчих (загальних) зборів або рішення засновника (нотаріально засвідчені), наказ про призначення, та оригінал аналогічного договору також потрібно підписувати керівником кожну сторінку документу?

Відповідь:

23 січ. 14:48

Кожна сторінка документу підписується (завіряється) керівником або уповноваженою особою учасника в тому випадку, коли у складі пропозиції подаються копії документів. Оригінали документів подаються в тому вигляді, який мали документи на момент їх створення та підписання.

Установчі документи

23 січ. 16:35 Є відповідь
Згідно п.п. 3 п. 12.3 вказано, що учасник повинен завантажити Сканований оригінал/копія Статуту (для юридичних осіб) або іншого установчого документу, з усіма змінами та доповненнями. Прошу уточнити інший установчий документ, з усіма змінами та доповненнями потрібно завантажувати копію документу чи оригінал.

Відповідь:

25 січ. 12:23

Учасник у складі цінової пропозиції може завантажувати оригінал або копію установчого документу, з усіма змінами та доповненнями.

по Технічних умовах

23 січ. 17:48 Є відповідь
В Технічних умовах зазначено: Стр.7,п. 1.3.2 – «… розташовані вентиляційні отвори…. На бочках спинок –паралельно проймам», а на стр. 43, п.33 – «…петлі на бочках спинки розташовані паралельно швом з’єднання спинок з обшивками…», то як правильно паралельно проймі чи обшивці? Стр.45, п.12 – «з’єднують верхні частини задніх половинок з клинами…та прокладають оздобл. строчки – відсутній опис по яким деталям повинні прокладатись оздобл. строчки. (по клину з обох сторін по клину по шву зшивання з задньою половинкою, по передній половинці) чи ще якось?

Відповідь:

25 січ. 12:23

З метою ознайомлення учасників з нормативною документацією, замовником розміщено технічні умови на офіційному сайті Міністерства оборони України в розділі “Державні закупівлі” – “Технічні умови для представників легкої промисловості”, а саме: “Костюм літній польовий - КЛП (Зміна № 3)”. Просимо учасників більш ретельно ознайомитись із зазначеною нормативною документацією, яка знаходиться у вільному доступі.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6