Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Господарчі товари

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

16 трав. 2019 10:29 Є відповідь
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

16 трав. 2019 10:46

1) Аналоги будуть розглядатися тендерним комітетом Центру, в разі, якщо технічні характеристики запропонованого Вами аналогу не нижчі, ніж ті, що прописані у тендерній документації Центру. В разі надання у Вашій тендерній пропозиції аналогу предметів закупівлі, необхідно, відповідно до п. 7 Технічних вимог до закупівлі (Додаток 1 до тендерної документації), долучити до Вашої тендерної пропозиції таблицю щодо порівняння еквівалентності запропонованого Вами аналогу з предметом вказаної закупівлі; 2) Пропозиція ціни учасника, який не є платником ПДВ, буде прирівнюватись до пропозицій цін учасників - платників ПДВ за виключенням цього податку.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

уточнення щодо поставки товару

17 трав. 2019 12:31 Є відповідь
Шановний Замовник! Чи розглядаєте можливість поставки товару, а саме поз. 24 Набір для соку кувшин з кришкою 2л і 6 стаканів 200 мл. не в наборі, а окремо стакани і кувши? крім того прохання надати більш конкретніші тех. характеристики по поз. 23.

Відповідь:

20 трав. 2019 09:31

1. По поз. №24, ми розглядаємо можливість поставки товару окремо (не в наборі) 2. Набір ножів Fissman "Capoeira" складається з 3 ножів (ніж шеф-кухаря, ніж універсальний, ніж для чищення овочів) і підставки. Леза ножів виконані з високоякісної кольорової нержавіючої сталі, яка довго тримає заводську заточку. Прогумовані рукоятки, забезпечують зручний хват і зручність під час нарізки. Підставка виконана з акрилу, стійкого до цвілі, грибків і бактерій. Набір: ніж обробний 16 см; ніж універсальний 13 см; ніж для очищення овочів 10 см; акрилову підставку. (Допускається інші Виробники, но якість винна ВІДПОВІДАТИ)
Назва:
ТОВ "Епіцентр К"
Код ЄДРПОУ:
32490244
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04128, Київська обл., Київ,

Інформація про замовника

Назва:
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
Код ЄДРПОУ:
42683656
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 02125, м. Київ, Київ, вул. Курнатовського, 7 А