Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Ноутбуки

Запитання щодо закупівлі

Windows 10

16 трав. 2019 16:33 Є відповідь
Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows 10 Pro OEM, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Додаток 2 до тендерної документації» додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows 10 Pro OEM має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

17 трав. 2019 11:40

Доброго дня. З метою запобігання дискримінації Учасників, Замовник не вимагає поставки операційної Windows 10 Pro саме в варіанті OEM. Допускаються, також, FPP і ESD ліцензії. Крім того, в тендерній документації зазначено, що замовник залишає за собою право перевірки на автентичність ліцензій операційної системи в Microsoft Ukraine і при умові фальсифікації, договір буде розірваний по причині невідповідності товару технічним характеристикам предмета закупівлі.

Прохання розширити вимогу наявності сервісного центру не лише у м.Дрогобичі, а й у Львівській область / м.Львів, що зможуть виконати умови гарантійного обстуговування за вимогами Замовника.

20 трав. 2019 16:27 Є відповідь
Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону «Про публічні закупівлі». Шановний тендерний комітет, відповідно до частини першої статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) звертаємо Вашу увагу про внесення змін та усунення дискримінаційних умов, які містяться у тендерній документації. Тендерна документація замовника містить вимогу, що обмежує конкуренцію та призводить до дискримінації учасників, що суперечить частині четвертій статті 22 Закону. Дискримінаційні умови встановлені замовником у Додатку № 2, який є складовою частиною тендерної документації, та полягають у наступному: «Учасник повинен надати Довідку про наявність сервісного в центру м. Дрогобич (власного, або на договірних началах) з можливістю звернення до нього по телефонній лінії, який працює з 9-00 до 18-00 в робочі дні.» Вважаємо, що виклавши тендерну документацію у існуючій редакції, Замовник мав на меті послабити конкуренцію серед потенційних учасників процедури закупівлі, заклав вказані дискримінаційні умови за попередньою домовленістю з конкретними учасниками, що містить ознаки корупційних проявів та зловживань. Чітко видно, що багатьом сервісним центрам не вигідно мати розтошування у маленькому місті Дрогобич. Мати сервісні центри в м. Дрогобич можуть лише декілька місцевих «своїх» компаній. Зважаючи на вищевикладене, просимо замовника внести зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні умови для проведення закупівлі з дотриманням вимог статті 3 Закону. Просимо видалити - " м. Дрогобич " - з тендерної документації. Натомість зазначити " м. Дрогобич / у Львівській область / м.Львів ".

Відповідь:

22 трав. 2019 08:33

Замовник не вважає вимогу наявності сервіс-центру в місті Дрогобич дискримінаційною. Такий сервіс-центр дозволяє оперативно здійснювати обслуговування поставленого Учасниками товару. Тим більше, що «у маленькому місті Дрогобич» існує добрий десяток профільних сервіс-центрів.

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Дрогобицька міська поліклініка" Дрогобицької міської ради
Код ЄДРПОУ:
19163609
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 22