Нафта і дистиляти (09130000-9) (авіаційний гас)

Запитання щодо закупівлі

Щодо дати виробництва товару в паспорті якості

18 лип. 2019 15:08 Є відповідь
Згідно пункту 6.2. Розділу 6 Тендерної документації для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам замовника учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати: 1) сканований гарантійний лист, в якому учасник гарантує поставити замовнику товар у необхідній кількості та в установлені строки, а також повинна бути зазначена інформація про виробника товару (його адреса) та посилання на номер процедури закупівлі, що оприлюднена на веб-порталі Уповноваженого органу. 2) скановану копію паспорту якості випробувань виробника на товар, що пропонується до постачання, за всіма показниками передбаченими ДСТУ, ГСТУ. 3) скановану копію Сертифіката відповідності на товар, який пропонується до постачання. Сертифікат повинен бути виданий органом з сертифікації продукції що акредитований в НААУ. Інформація стосовно гарантійного терміну зберігання повинна бути зазначена в паспорті якості виробника та/або в сертифікаті відповідності на продукцію. Копії паспорту якості та сертифікату на товар, що пропонується до постачання повинні бути викладені/або мати переклад на українській мові. Тоді як у Додатку 3 «Технічні вимоги» зазначено, що «товар, який пропонується учасником до постачання повинен бути виготовлений у 2019 році». При постачанні палива на відповідну партію товару заводами-виробниками оформлюється відповідний паспорт. Тобто, постачання палива буде здійснено у 2019-му році та по іншим паспортам, чим ті, що подаються на етапі подачі документі на тендерну процедуру. У зв`язку з вищевикладеним, просимо доповнити умови тендерної документації можливістю надання паспорту якості продукції, датованого 2018 роком, або виключити умову про обов’язковість надання паспорту якості продукції, датованого саме 2019 роком.

Відповідь:

22 лип. 2019 12:44

Замовником на етапі подання тендерних пропозицій не встановлено вимог до надання паспорту якості продукції, датованого саме 2019 роком. В Тендерній документації зазначено: учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати скановану копію паспорту якості випробувань виробника на товар, що пропонується до постачання, за всіма показниками передбаченими ДСТУ, ГСТУ.

Запитання щодо лотів

Щодо зазначення ціни та вартості у виконаному аналогічному договорі.

15 лип. 2019 11:09 Є відповідь
Доброго дня! Оскільки ціна поставленого палива на адресу інших компаній є комерційною таємницею підприємства та не підлягає розголошенню, чи буде допущено наше підприємство до участі в закупівлі, в разі надання копії виконаного аналогічного договору із забіленими полями, в яких зазначено ціну та вартість поставки?

Відповідь:

18 лип. 2019 12:30

Копія документа - документ, що містить точне знакове відтворення змісту чи документної інформації іншого документа, в разі надання копії виконаного аналогічного договору із забіленими полями, в яких зазначено ціну та вартість поставки, це вже не буде точним відтворенням документу.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6