34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу (САРМ-Л))

Запитання щодо закупівлі

Щодо процедури закупівлі

12 лип. 10:04 Є відповідь
Станом на 12.07.2019 10:00 через електронну систему закупівель не оприлюднено Тендерну документацію, яка б містила відомості про умови проведення закупівлі, в т.ч. вимоги щодо предмету закупівлі. Таким чином просимо завантажити Тендерну документацію з необхідною інформацією.

Відповідь:

12 лип. 13:02

Документація в наявності.

Щодо технічних характеристик предмету закупівлі

16 лип. 16:29 Є відповідь
Підпункт 2.24. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до комплекту пневматичних підйомних подушок, показник робочого тиску яких повинен становити 8,0 бар. Ця вимога є конкретною і не містить умови надання тендерної пропозиції з більшим чи меншим таким показником. Надання тендерної пропозиції з більшим робочим тиском ніж 8,0 бар є наданням пропозиції з кращим показником. Враховуючи викладене, просимо надати уточнення, чи можуть учасники надати тендерну пропозицію щодо цієї частини предмету закупівлі з показником робочого тиску більшим ніж встановлено в вищезазначеному підпункті (якщо ні, то просимо обґрунтувати), та відповідно ця тендерна пропозиція не буде відхилена в зв’язку з невідповідністю умовам тендерної документації?

Відповідь:

18 лип. 15:07

Підпункт 2.24 п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації не містить технічні вимоги до комплекту пневматичних підйомних подушок та викладений у наступній редакції “2.24 Комплект спеціалізованих блоків для стабілізації”.

Щодо технічних характеристик предмету закупівлі

16 лип. 16:30 Є відповідь
Підпункт 2.9. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до комплекту пневматичних підйомних подушок, показник робочого тиску яких повинен становити 8,0 бар. Ця вимога є конкретною і не містить умови надання тендерної пропозиції з більшим чи меншим таким показником. Надання тендерної пропозиції з більшим робочим тиском ніж 8,0 бар є наданням пропозиції з кращим показником. Враховуючи викладене, просимо надати уточнення, чи можуть учасники надати тендерну пропозицію щодо цієї частини предмету закупівлі з показником робочого тиску більшим ніж встановлено в вищезазначеному підпункті (якщо ні, то просимо обґрунтувати), та відповідно ця тендерна пропозиція не буде відхилена в зв’язку з невідповідністю умовам тендерної документації?

Відповідь:

18 лип. 15:10

Підпункт 2.9. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації буде викладений у наступній редакції: “2.9 Комплект пневматичних підйомних подушок (робочий тиск не менше 8,0 бар) (вантажопідйомність подушок не менше 20 тон — 2 шт.) в комплекті з: - редуктор тиску 200/300 бар із з'єднувачем для ручного з'єднання, шт. 1 - подвійний блок керування з вбудованою функцією безпеки, шт. 1 - кількість шлангів для подачі повітря, шт. 2 - балон для стисненого повітря ємністю не менше 7 л/300 бар, шт. 1”

Щодо комплекту інструментів

16 лип. 16:53 Є відповідь
Підпункт 2.36. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить вимогу щодо надання в складі тендерної пропозиції комплекту інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання та апаратів на стисненому повітрі. З метою недопущення маніпуляцій з боку учасників процедури закупівлі, просимо детальніше встановити вимоги щодо такого комплекту. Крім того просимо в цьому підпункті виключти вимогу, щодо документального підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту, що підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС, оскільки ця вимога є дискримінаційною, оскільки ставить в нерівне положення виробників та постачальників обладнання та спецтехніки, якими комплектуються машини.

Відповідь:

18 лип. 15:44

Підпункт 2.36. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації не містить вимог щодо надання в складі тендерної пропозиції комплекту інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту апаратів на стисненому повітрі, так як апарати на стисненому повітрі не входять у комплектацію САРМ-Л. Що стосується комплекту інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання (за винятком капітального ремонту), враховуючи різні методики проведення сервісного обслуговування, ремонту та перевірки спеціального обладнання, мінімальна комплектація комплекту повинна бути визначена та підтверджена виробником гідравлічного аварійно-рятувального інструменту (що підтверджується листом від зазначеного виробника у складі Тендерної пропозиції). Відповідні зміни будуть внесені до Тендерної документації : "2.36 Комплект інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання (за винятком проведення капітального ремонту) (мінімально-необхідний комплект повинен бути визначений та підтверджений виробником гідравлічного аварійно-рятувального інструменту (що підтверджується листом від зазначеного виробника у складі Тендерної пропозиції) /або документальне підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту (підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС) - 1 к-т на партію САРМ-Л". На думку Замовника, вимога стосовно наявності документального підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання (за винятком проведення капітального ремонту), що підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС) не є дискримінаційною вимогою, адже не надає перевагу жодному із потенційних учасників, а лише передбачає альтернативу включенню комплекту вищезазначеного інструменту у комплект поставки.

Щодо технічних характеристик аварійно-сигнальних ліхтарів

16 лип. 19:34 Є відповідь
Що являє собою та який вигляд мають аварійно-сигнальні ліхтарі (пп. 2.47. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації)? Просимо для цього надати схему, фотографію, малюнок тощо.

Відповідь:

18 лип. 15:46

У п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації відсутній пп. 2.47.

Щодо технічних характеристик аварійно-сигнальних ліхтарів

16 лип. 19:34 Є відповідь
Що являє собою та який вигляд мають аварійно-сигнальні ліхтарі (пп. 2.17. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації)? Просимо для цього надати схему, фотографію, малюнок тощо.

Відповідь:

18 лип. 15:46

Замовником встановлюються загальні технічні вимоги та призначення аварійно-сигнальних ліхтарів, поряд з цим, не встановлюються конкретні вимоги стосовно схеми, зовнішнього вигляду аварійно-сигнальних ліхтарів з метою розширення кола потенційних учасників.

Щодо технічних характеристик багатофункціонального інструменту рятувальника

16 лип. 19:35 Є відповідь
Що являє собою та яке функціональне призначення багатофункціонального інструменту рятувальника для проникнення ((пп. 2.10. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації)?

Відповідь:

18 лип. 17:41

Багатофункціональний інструмент рятувальника для проникнення - спеціальний лом, конструкція якого дозволяє виконувати різноманітні операції, а саме скручування, пробивання отворів, використання як важеля, також призначений для піддівання або удару.

Щодо технічних характеристик ліхтаря індивідуального

16 лип. 19:36 Є відповідь
Що являє собою та яке функціональне призначення рухомої насадки ліхтаря індивідуального (пп. 2.16. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації)?

Відповідь:

18 лип. 17:42

Рухома насадка ліхтаря призначена для зміни положення освітлювального елементу та розташування його під кутом відносно руків'я ліхтаря, а також для повернення у горизонтальний стан по відношенню до руків'я.

Щодо технічних характеристик ліхтаря групового

16 лип. 19:37 Є відповідь
Чи повинен ліхтар груповий (пп. 2.15. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації) мати вибухозахисний корпус?

Відповідь:

18 лип. 17:42

Технічними вимогами до САРМ-Л в частині вимог до ліхтаря групового не передбачено його виконання в вибухозахисному корпусі.

Возможность участия зарубежных компаний

17 лип. 14:48 Є відповідь
Здравствуйте! Прошу сообщить, могут ли принимать участие в данной закупке зарубежные компании? Если да, то какой пакет документов нужно представлять?

Відповідь:

18 лип. 18:22

Так, відповідно до умов викладених в п. 5 розділу І Тендерної документації на закупівлю Спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу (САРМ-С) та вимог чинного законодавства України.

Название предлагаемого оборудования

17 лип. 15:56 Є відповідь
Вопрос: Обязательно ли указывать название предлагаемого оборудования в тендерном предложении или можно писать технические характеристики (описание) без указания конкретной модели?

Відповідь:

18 лип. 17:43

Технічними вимогами до САРМ-Л визначено що: “На шасі, двигун, спеціальне обладнання, яким комплектується САРМ-Л обов’язково зазначається марка, модель, модифікація, найменування виробника із зазначенням технічних характеристик”.

Щодо технічних характеристик багатофункціонального інструменту рятувальника

17 лип. 18:18 Є відповідь
Підпункт 2.10. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до багатофункціонального інструменту рятувальника. Зазначені вимоги в своїй сукупності характерні лише для такого інструменту виробництва компанії Паратех. Жоден інший виробник не виготовляє інструмент, який відповідав би усім цим вимогам. Таким чином Замовником встановлено умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Враховуючи викладене, з метою усунення порушень законодавства з питань публічних закупівель, просимо внести зміни до Тендерної документації в вищезазначеному підпункті.

Відповідь:

18 лип. 17:44

Вимоги щодо технічних характеристик багатофункціонального інструменту рятувальника для проникнення сформовані на підставі технічних характеристик постійно існуючого ринку багатофункціонального інструменту рятувальника для проникнення, які знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет. Відповідно Замовником в повній мірі дотримано вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Щодо технічних характеристик мобільної освітлювальної установки

17 лип. 18:18 Є відповідь
Підпункт 2.1. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до мобільної освітлювальної установки. Зазначені вимоги в своїй сукупності характерні лише для такої установки виробництва компанії Паратех. Жоден інший виробник не виготовляє установки, які відповідали б усім цим вимогам. Так наприклад жоден виробник не виготовляє усатновки з вагою менше 7.6 кг. Таким чином Замовником встановлено умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Враховуючи викладене, з метою усунення порушень законодавства з питань публічних закупівель, просимо внести зміни до Тендерної документації в вищезазначеному підпункті.

Відповідь:

18 лип. 17:45

Підпункт 2.1. п. 2 р. VІІ Технічних вимог до САРМ-Л пропонується викласти у наступній редакції “2.1 Мобільна освітлювальна установка в комплектації з АКБ, універсальним зарядним пристроєм (від бортової мережі та від мережі 220 В), щоглою та ременем для транспортування. - вага освітлювальної системи, не більше - 7,5 кг; - максимальний світловий потік в економ режимі, не менше - 1400 Люмен; - - максимальний світловий потік в основному режимі, не менше - 5300 Люмен; - клас захисту, не нижче – ІР 65; - час безперервної роботи без підзарядки в основному режимі, не менше – 3 год.; - час роботи без підзарядки в економному режимі, не менше — 8 год; - висота щогли в розкладеному стані, не менше – 170 см. - Тип АКБ - літій іонний Повинна бути забезпечена зарядка акумуляторних батарей від бортової мережі САРМ-Л без використання зовнішнього джерела електричного струму”.

Щодо внесення змін до Тендерної документації

1 серп. 20:32 Є відповідь
Шановний Замовник! Просимо внести зміни до Тендерної документації. Згідно Додатку 3 до тендерної документації розділу «1. Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям відповідно до статті 16 Закону» у п. 2.1. вимагається надання «Довідки у довільній формі про наявність досвіду виконання аналогічних договорів у 2018 або 2019 роках, в якій повинна бути зазначена інформація про найменування підприємств (організацій, установ, тощо), для яких цій товар постачався (із зазначенням їх номерів телефонів та місцезнаходження)». З метою збільшення кола можливих учасників просимо внести відповідну зміни у Тендерну документацію та викласти вимогу п. 2.1. «Довідки у довільній формі про наявність досвіду виконання аналогічних договорів у 2017 - 2019 роках, в якій повинна бути зазначена інформація про найменування підприємств (організацій, установ, тощо), для яких цій товар постачався (із зазначенням їх номерів телефонів та місцезнаходження)».

Відповідь:

5 серп. 17:54

З метою збільшення кола можливих учасників будуть внесені відповідні зміни у Тендерну документацію щодо кваліфікації учасників, а саме: «Довідки у довільній формі про наявність досвіду виконання аналогічних договорів у 2017 - 2019 роках, в якій повинна бути зазначена інформація про найменування підприємств (організацій, установ, тощо), для яких цій товар постачався (із зазначенням їх номерів телефонів та місцезнаходження)»

Інформація про замовника

Назва:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ:
37026967
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03118, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХОТІВСЬКА будинок 4 ЛІТЕРА "А"