Електричні побутові прилади (39710000-2) (Холодильники та електричні плити)

Запитання щодо закупівлі

Про внесення відповідних змін до тендерної документації.

17 лип. 2019 11:50 Є відповідь
Доброго дня! Просимо повідомити система розмороження якої саме камери має бути No Frost - холодильної камери, морозильної камери чи обох камер? В тендерній документації зазначено наступне: "Виріб обладнано кабелем електричним необхідного перетину по потужності і струму для безпечної його експлуатації та роз’ємом електричним “вилка та розетка” в комплекті з довжиною кабелю не менше 3 м (якщо довжина кабелю менше, передбачити подовжувач з відповідними параметрами)". Просимо уточнити, чи має бути в комплекті постачання холодильника розетка? Або достатньо щоб в комплект постачання холодильника входила вилка з кабелем 3 м, без розетки? З метою встановлення чітких вимог в тендерній документації, для уникнення оскаржень, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.

Відповідь:

29 лип. 2019 11:37

Стосовно системи розмороження холодильних камер No Frost (для всіх камер холодильника) пропонується залишити без реалізації, а саме згідно вимог замовлених у заявці Тилу Збройних Сил України. Стосовно інших питань, замовником внесено зміни до оголошення про проведення відбору учасників.

Технічні характеристики плит електричних

29 лип. 2019 15:46 Є відповідь
Плити електричні, які планує придбати замовник, під'єднуються до мережі 380 В (ця можливість помилково прибрана відповідно до внесених змін), та повинні мати можливість крім "вилки" під'єднуватись "аналогічним сучасним з'єднувачем електромережі", оскільки багато виробників подібного обладнання мають застереження в паспортах на продукцію про неможливість підключення через штепсельне з'єднання "вилка-розетка" (що теж помилково прибрано з технічних умов на плити). Прохання внести зміни до технічних параметрів.

Відповідь:

2 вер. 2019 15:19

Замовником внесено зміни до технічних вимог до предмету закупівлі

Технічні характеристики плит електричних

2 вер. 2019 15:39 Є відповідь
Шановний замовник. Плити електричні, що Ви намагаєтесь купити, не можуть бути виконані для мережі 220 В (їх потужність біля 15 кВт). Будь ласка поверніть можливість підключення до трьохфазної мережі 380 В.

Відповідь:

11 вер. 2019 12:06

Замовником внесено зміни до оголошення про проведення відбору учасників.

Запитання щодо лотів

просимо уточнити тех. характеристики предмету закупівлі

2 вер. 2019 17:58 Є відповідь
не ясно чи потрібна - в комплекті постачання холодильника розетка?

Відповідь:

11 вер. 2019 12:20

Відповідно до Технічних вимог виріб повинен бути обладнаний кабелем електричним необхідного перетину по потужності і струму для безпечної його експлуатації та роз’ємом електричним “вилка ” напруги 220 В з кабелем 3 м.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6