Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42510000-4) (камера холодильна низькотемпературна)

Запитання щодо закупівлі

Питання по технічним характеристикам

17 лип. 17:08 Є відповідь
Доброго дня, шановний замовнику! У технічних вимогах до низькотемпературних камер вказано що: «Камера холодильна низькотемпературна повинна бути нова, виготовлена з нових складових частин та мати: об’єм 10-12 м³, холодильний агрегат, який забезпечить підтримання заданої температури в діапазоні від -15 до -25 ºС (допускається розширення температурних меж) при температурі навколишнього середовища до + 40 ºС та вище». З даного формулювання неможливо чітко зрозуміти при яких граничних температурах навколишнього середовища будуть експлуатуватися низькотемпературні камери, так як при формулюванні «при температурі навколишнього середовища до + 40 ºС та вище» допускається її есплуатація при температурі + 40 ºС без розуміння максимальної температури експлуатації. Експлуатація при занадто високих температурах навколишнього середовища може негативно вплинути на тривалість експлуатації холодильного агрегату та призвести до виходу з ладу. Прохання прибрати з технічного завдання слово «вище», або вказати чітку температуру при якій планується експлуатація даних низькотемпературних камер.

Відповідь:

24 лип. 11:20

З метою збільшення кола учасників торгів, економії державних коштів спрямованих на закупівлю сучасного обладнання технічні вимоги до камер холодильних низькотемпературних залишено без змін.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6