роботи за проектом: «Будівництво клініко-симуляційного центру Української медичної стоматологічної академії розташованого за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23» (код ДК 21:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель)

Запитання щодо закупівлі

Вимоги ТД

23 серп. 12:16 Є відповідь
Доброго дня. При ознайомленні з тендерною документацією виникли наступні питання до замовника. 1. П. 3.6.6. ТД - Чи можливо подати копії сканованих дійсних ліцензій Державної архітектурно-будівельної Інспекції України на господарську діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми наслідками (клас наслідків СС2), від генпідрядної та субпідрядної організації, що охоплюють всі види робіт зазначені в п. 3.6.6 (1)? 2. Чи можливо при складанні локальних кошторисів виносити окремими позиціями ті, чи інші матеріали та обладнання? 3. П. 3.6.6. ТД - Чи можливо надати лист від офіційного дилера Виробника запропонованого обладнання на підтвердження партнерських відносин між учасником та офіційним дилером для визначення чіткої відповідності кваліфікації Учасника щодо поставки запропонованого Обладнання? 4. Вимоги ТД п. 3.6.6. (5), а саме: - В разі залучення Учасником субпідрядної організації для поставки обладнання, його встановлення, налаштування та обслуговування вимоги вказані в пункті 3.6.6 (4)стосуються субпідрядної організації і всі документи повинні бути надані в тендерній пропозиції Учасника. стосуються лише обладнання для центру обробки даних, чи всього обладнання запропонованого учасником згідно вимог Додатку 3 ТД? Дякуємо.

Відповідь:

27 серп. 13:47

Шановний Учасник, на ваші питання надаємо наступну відповідь: 1.У випадку охоплення всіх видів робіт, зазначених у тендерній документації Замовник допускає можливість надання копії сканованих дійсних ліцензій Учасника та субпідрядної організації, за умови надання у складі пропозиції всіх передбачених тендерною документацією документів та відомостей стосовно даної субпідрядної організації та відповідності видів робіт наданим ліцензіям. 2. Локальні кошторисі повинні бути складені у відповідності до вимог ДБН. 3. Відповідно до вимог підпункту 5 пункту 3.6.6. Розділу ІІІ тендерної документації для визначення чіткої відповідності кваліфікації Учасника щодо поставки запропонованого Обладнання, Учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати лист від Виробника запропонованого Обладнання, який підтверджує партнерські взаємовідносини між Учасником та Виробником та підтверджує, що Учасник має право на продаж запропонованого Обладнання. Лист повинен бути виданий виробником запропонованого Обладнання. 4. Так. Документи зазначенні у даному питанні стосуються лише обладнання для центру обробки даних. Стосовно іншого обладнання питання будуть вирішуватися згідно відповідних пунктів тендерної документації.

Як підтвердити наявність ліцензії ДАБІ, якщо її отримано в електронному вигляді

23 серп. 17:09 Є відповідь
Пунктом 3.6.6 Розділу ІІІ Тендерної документації визначено, що для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам замовника, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати копію сканованої дійсної Ліцензії Державної архітектурно-будівельної Інспекції України на господарську діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми наслідками (клас наслідків СС2). Відповідно до Закону України від 02.03.2015 № 222 «Про ліцензування видів господарської діяльності», ліцензія на провадження здобувачем ліцензії визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, оформлюється органом ліцензування в електронному вигляді (запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців). На сайті Держархбудінспекції наявний реєстр виданих ліцензій https://dabi.gov.ua/ При цьому, і реєстрі не міститься інформації про види діяльності, на які видано ліцензію. Видача Держархбудінспекцією витягів чи інших офіційних відомостей з реєстру виданих ліцензій – не передбачена чинною нормативно-правовою базою. Підприємству не видавалася ліцензія на паперовому носії, ліцензію оформлено у 2019 році в електронному вигляді. Керуючись ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо надати роз’яснення, яким чином підприємству підтвердити наявність ліцензії та включені до ліцензії види робіт у разі отримання ліцензії в електронному вигляді

Відповідь:

27 серп. 13:53

Шановний Учасник, для підтвердження відповідності тендерної пропозиції вимогам замовника з даного питання вам необхідно надати у складі тендерної пропозиції копію реєстру виданих ліцензій з сайту https://dabi.gov.ua/ з реєстрацією вашого підприємства та скановану Виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань з зазначенням видів робіт з господарської діяльності.

Надання відомостей щодо відповідності обладнання

26 серп. 12:25 Є відповідь
При вивченні Тендерної документації виникли наступні питання: 1) яким чином заповнювати таблиці щодо відповідності медичного обладнання вимогам Замовника (розділ ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції») щодо обладнання, стосовно якого у Додатку 3 не міститься жодних технічних характеристик (наприклад, п. 4 – електрощит (відсутні параметри), п. 16 – меблі кухонні з вмонтованої мийкою (відсутні параметри), п. 34 – дошка магнітна (відсутні параметри), п. 37 – стелаж (відсутні параметри), п. 38 - Комплект чотиримісних напівмяких меблів для їдалень (відсутні параметри), п. 40 - Барна стійка "АMALFI" (відсутні параметри), п. 42 – кутова барна стійка нейтральна (відсутні параметри), п. 43 – пристінна вітрина з покриттям з неіржавіючої сталі (відсутні параметри), п. 44 – блок живлення (відсутні параметри), п. 94 – часи-таймер програмовані (відсутні параметри), п. 101 – комплект меблів (відсутні параметри), п. 107 – телевізор кольорового зображення (відсутні параметри), п. 108 – персональний компютер класа Pentium (відсутні параметри), п. 109 – лазерний принтер БФП (відсутні параметри), п. 119 – мікрохвильова піч (відсутні параметри), п. 124 – стелаж з твердим гігієнічним покриттям (відсутні параметри), п. 137 – стіл медсестри (відсутні параметри), п. 132 – стіл для засідань СП-247 (відсутні параметри), п. 138 – крісло робоче поворотне (відсутні параметри), п. 141 – диван (відсутні параметри), п. 148 – стіл лабораторний (відсутні параметри), п. 145 – тумба при ліжкова (відсутні параметри), п. 139 – стілець напівм’який (відсутні параметри), тощо). 2) додаток 3 п. 6 «Монітор ЦИПС» - яке саме обладнання мається на увазі ? 3) додаток 3 п. 123 «Стіл рамної конструкції серия SOK-M» - яке саме обладнання мається на увазі?

Відповідь:

28 серп. 10:27

Шановний Учасник, на ваше питання зазначаємо що згідно підпункту 3.6.1. пункту 6 Розділу ІІІ тендерної документації з кресленнями (за наявності), відповідно до яких виконуватимуться роботи, можна ознайомитися у приміщенні Замовника (п.2.2 розділу І тендерної документації) за наявності відповідного письмового звернення. Предмет закупівлі повинен відповідати технічним, якісним та іншим вимогам замовника та існуючим стандартам, в яких містяться відповідні дані.

Врахування документів субпідрядників

26 серп. 12:43 Є відповідь
Предмет закупівлі «Будівництво клініко-симуляційного центру Української медичної стоматологічної академії розташованого за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23», код ДК 21:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель» передбачає виконання різноманітних видів, в тому числі таких, що вимагають наявності у виконавця спеціальних ліцензій та дозволів. Питання: - чи може учасник закупівлі у складі тендерної пропозиції зазначати субпідрядників до виконання робіт у обсязі – менше, ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю? - чи будуть враховані документи таких субпідрядників при оцінці комплектності тендерної пропозиції учасника в частині надання ліцензії та дозволів на виконання робіт (якщо окремі види робіт будуть наявні в ліцензіях, дозволах субпідрядників до виконання робіт у обсязі менше 20% та відсутні у ліцензіях, дозволах Учасника) ?

Відповідь:

28 серп. 10:32

Шановний Учасник на ваше питання повідомляємо, що тендерною документацією передбачено обов'язкове надання документів з інформацією про субпідрядників, які будуть залученні до виконання робіт в обсязі не менше ніж 20% від вартості договору про закупівлю.

Щодо оформлення відомостей про субпідрядника

27 серп. 09:12 Є відповідь
При вивченні додатку 7 Тендерної пропозиції виникли наступні питання – Довідка у довільній формі, що містить інформацію про наявність у субпідрядника матеріально-технічної бази повинна містити підпис уповноваженої особи учасника та печатку учасника, підпис та печатка субпідрядника не вимагається ? Довідка подається на фірмовому бланку учасника ? - Довідка про наявність обладнання, машин і механізмів субпідрядника повинна містити підпис уповноваженої особи учасника та печатку учасника, підпис та печатка субпідрядника не вимагається ? Довідка подається на фірмовому бланку учасника ?

Відповідь:

28 серп. 10:51

Шановний Учасник, відповідно підпункту 3.7.2. пункту 37 Розділу ІІІ у разі, якщо учасник буде залучати до надання послуг субпідрядника (субпідрядників) в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, у складі тендерної пропозиції необхідно надати відскановані з оригіналів підписаних уповноваженою особою учасника та завірених печаткою (при наявності) документи що підтверджують відповідність субпідрядника критеріям визначеним замовником у Додатку 7 тендерної документації. Відповідно документи зазначені у Додатку 7 тендерної документації, крім гарантійного листа, повинні буди наданні на бланку Учасника, підписанні уповноваженою особою Учасника та та завіренні печаткою Учасника.

Поставка обладнання

27 серп. 09:53 Є відповідь
Враховуючи тривалість будівництва по об'єкту «Будівництво клініко-симуляційного центру Української медичної стоматологічної академії розташованого за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23» (код ДК 21:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель), чи є можливість виконати поставку обладнання заздалегідь та передати іі на відповідальне зберігання замовнику?

Відповідь:

28 серп. 10:54

Шановний Учасник, можливості відповідального зберігання обладнання у Замовника немає.

Уточнення характеристик обладнання

27 серп. 10:45 Є відповідь
Прохання надати уточнення стосовно наступного обладнання: - станція № 2 Інтерпретація результатів додаткових методів обстеження (які саме додаткові методи обстеження маються на увазі ?), - станція № 4 Опитування хворого (що саме мається на увазі – віртуальний монітор пацієнта чи манекен або що ?), - станція № 8 Визначення групи крові цоліклонами (мимуляційне обладнання для фізичного визначення групи крові чи компютерна программа ?), - станція № 12 Оцінка фізичного розвитку дитини (набір обраднання для обстеження чи манекен дитини? який вік дитини?), - станція № 9 Малі маніпуляції (інєкції) (які саме інєкції маються на увазі ?)

Відповідь:

28 серп. 11:20

Шановний Учасник, на ваше питання повідомляємо: 1. Станція №2 Інтерпретація результатів додаткових методів обстеження передбачає інтерпретацію результатів рентгенологічного обстеження, аналізів крові (загально-клінічного, біохімічного) 2. Станція № 4 Опитування хворого не потребує додаткового обладнання. 3. Станція № 8 Визначення групи крові цоліклонами - необхідне симуляційне обладнання для фізичного визначення групи крові 4. Станція № 12 Оцінка фізичного розвитку дитини - необхідний манекен дитини вік ом до 1 року. 5. Станція № 9 Малі маніпуляції (інєкції) - передбачаються внутрішньовенні, внутрішньом'язові та підшкірні інєкції.

Запитання щодо предметів закупівлі

Стосовно надання трудових книжок працівників

22 серп. 18:15 Є відповідь
Рішенням тендерного комітету № 1 від 06.08.2019 року затверджено Тендерну документацію на закупівлю робіт за проектом: «Будівництво клініко-симуляційного центру Української медичної стоматологічної академії розташованого за адресою: Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23». При ознайомленні з тендерною документацією виникло наступне питання до замовника. 1. П.2.3 Додатку 2 Тендерної документації передбачено, що учасник повинен надати трудові книжки з відповідними відмітками, накази або цивільно-правові угоди. Зазначена вимога суперечить Закону України «Про захист персональних даних» та порушує права учасників закупівлі. Ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Таким чином, відповідно до ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовнику надано право вимагати від учасників виключно інформації про наявність працівників відповідної кваліфікації, вимог щодо її документального підтвердження законом не встановлено. Трудові книжки містять персональні дані працівників, розповсюдження та публікація яких заборонені чинним законодавством України. Ст. 25 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає, що Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Електронна система закупівель - інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді. Тобто всі документи, що подаються у складі Тендерної пропозиції учасника, оприлюднюються на невизначений строк. Персональні дані працівників мають бути передані замовнику в такий спосіб, що порушує норми ч. 4 ст. 14 ЗУ «Про захист персональних даних» стосовно вимоги про обов’язок сторони, якій передаються персональні дані, вжити заходів щодо забезпечення вимог цього закону. Виходячи з вищевикладеного, просимо надати пояснення з наступних питань: - чи має право учасник відмовитись від надання у складі тендерної пропозиції трудових книжок працівників, на підставі відмови його працівників у наданні дозволу на публікацію їх персональних даних? - які пояснення чи документи повинен надати учасник у складі своєї пропозиції, у випадку відмови від надання трудових книжок? - чи буде надання наказів про прийняття на роботу достатнім документальним підтвердженням наявності працівників, зазначених у Довідках, складених за формами відповідно до пп.2.1. та пп.2.2. п.2 Додатку № 2 ? - чи буде відсутність у складі тендерної пропозиції трудових книжок працівників учасника, які не надали згоду на публікацію їх персональних даних, підставою для відхилення тендерної пропозиції замовником?

Відповідь:

27 серп. 14:11

Шановний учасник, з приводу озвучених питань зазначаємо наступне: Відповідно до пункту 1 статті16 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від Учасників подання ним документально підтвердженної інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, відповідно до пункту 3 статті16 Закону визначенні замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів що підтверджують інформацію Учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначається у тендерній документації. Положення пункту 1 статті 25 Закону чітко зазначають що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями та завантаження необхідних документів, що вимагаються Замовником у тендерній документації. Відповідно до статті 30 Закону Замовник відхиляє пропозицію у разі якщо Учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям або тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Враховуючи вищевикладене вимога Замовника про надання трудових книжок працівників зазначених Учасником на підтвердження кваліфікаційної вимоги та наказів про прийом на роботу або цивільно-правової угоди є такою що відповідає вимогам законодавства України, а невиконання її призведе до відхилення тендерної пропозиції Учасника.

Інформація про замовника

Назва:
УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ
Код ЄДРПОУ:
02010824
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36011, Полтавська область, м. Полтава, вул.Шевченка буд. 23