Програмна продукція Autodesk AutoCAD

Запитання щодо закупівлі

Щодо участі ФОП та визначення його ціни

10 вер. 2019 11:12 Є відповідь
Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

11 вер. 2019 16:58

Щодо питання «Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ?», повідомляємо: відповідно до пункту 5 розділу «Загальні положення» тендерної документації, вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Отже, участь в закупівлі можуть приймати і фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ. Щодо питання «Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?», повідомляємо: відповідно до пункту 1 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації, оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації та шляхом застосування електронного аукціону. Під терміном “Ціна” мається на увазі ціна учасника з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів, які сплачує учасник згідно обраною системою оподаткування. Отже, остаточна ціна учасника – це остаточна пропозиція за результатами електронного аукціону.

Інформація про замовника

Назва:
Національний Банк України
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9