ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Послуги з поточного ремонту автошляхів

Запитання щодо закупівлі

уточнення щодо аналогічних договорів

11 вер. 2019 01:13 Є відповідь
шановний замовнику! який предмет договору від учасника буде вважатись вами аналогічним даній закупівлі.

Відповідь:

16 вер. 2019 15:41

Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно вимог пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну “аналогічний договір”. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. Отже, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. Згідно вимог тендерної документації з метою підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору учасники мають надати інформаційну довідку, складену за формою згідно Додатка 8 до тендерної Документації, за підписом уповноваженої особи учасника, що підтверджує досвід виконання аналогічного договору. На підтвердження інформації учасники мають надати копію аналогічного договору. Також, документи, які підтверджують виконання договору, такі, як акти приймання-передавання наданих послуг (виконаних робіт), а також позитивний лист відгук, який виданий суб’єктом господарювання (з яким було укладено договір) із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук), ціни (вартості) договору та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків. Враховуючи вищевикладене, аналогічним договором слід вважати такий договір, який є аналогічним за видом та предметом закупівлі, або за видами наданих послуг чи робіт.

стосовно нформаційної довідки щодо можливості місцезнаходження машин та механізмів, в межах Дніпропетровської області

11 вер. 2019 01:18 Є відповідь
шановний замовнику! вами вимагається надати інформаційну довідку, складену в довільній формі, щодо можливості місцезнаходження машин та механізмів, в межах Дніпропетровської області, на час виконання робіт із зазначенням адреси. Повідомте будь ласка чи потрібно учасникам підтвердити вказану у довідці інформацію відповідними документами (договорами оренди земельної ділянки, тощо)? А також чи потрібно у вказаній інформаційній довідці зазначати весь перелік машин та механізмів, що планується залучити до виконання робіт?

Відповідь:

16 вер. 2019 15:42

Згідно вимог тендерної документації з метою своєчасного виконання робіт та уникнення випадків недобросовісної конкуренції, учасники у складі своєї пропозиції повинні надати інформаційну довідку, складену в довільній формі, щодо можливості місцезнаходження машин та механізмів, в межах Дніпропетровської області, на час виконання робіт із зазначенням адреси. Отже, тендерна документація не місить вимоги стосовно документального підтвердження вищезазначеної інформації. Проте, замовник має право перевірити всю інформацію, зазначену учасником в тендерні пропозиції. У разі, якщо учасником надано недостовірну, або завідомо неправдиву інформацію, замовник відхиляє його тендерну пропозицію на підставі пункту 4 ст. 30 «Відхилення тендерних пропозицій» Закону України «Про публічні закупівлі». Інформаційна довідка, складена за формою згідно Додатка 9 до тендерної Документації, про наявність обладнання та матеріально-технічної бази має містити інформацію щодо наявності обладнання, машин та механізмів, які будуть залучені до виконання послуг за предметом закупівлі.

Інформація про замовника

Назва:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Код ЄДРПОУ:
40506232
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6