Серверне обладнання для архіву електронного документообігу

Запитання щодо закупівлі

Стосовно дисків

17 жовт. 2019 15:58 Є відповідь
Шановний Замовнику, Технічні вимоги до СЗД містять таку "Не менш 12 дисків 2ТБ". Чи влаштує вас конфігурація з 6-ма дисками 4 ТБ на 6-ма вільними місцями для розширення? Дякую

Відповідь:

21 жовт. 2019 12:04

Тендерна документація розроблена відповідно вимог ст.22 Закону «Про публічні закупівлі», та відповідає потребам Замовника саме в редакції, що викладена .

ЩО РОБИТИ

23 жовт. 2019 19:33 Є відповідь
ВИМОГИ: 1. Обов’язкова наявність додаткового NVMe кешу об’ємом не менш 2ТБ» 2. «Підтримка протокола pNFS» - отсутствует 3. «Обов’язкова підтримка можливості об’єднання кількох аналогічних СЗД у відмовостійкий кластер до 24 контролерів з міксуванням систем різних поколінь» 4. «Можливість використання як гібридних систем так і all-flash у рамках одного кластеру» 5. «Наявність SDS (Software Defined Storage) на базі тії ж самої операційної системи, що СЗД яка пропонується» 6. «Можливість реплікації між SDS (Software Defined Storage) та СЗД, що пропонується» РАЗОМ ВКАЗУЮТЬ НА ОБЛАДНАННЯ NETAP. Випускається ексклюзивно компанією, продається під торговою маркою NetaApp та Lenovo, Lenovo закупає це обладнання у NetApp та не конкурує з ним його ж обладнанням. Вельми корупційнопридатне, оскільки допомагає створити іллюзію конкуренції у безальтернативній закупівлі за завищеними цінами з отриманням незаконного прибутку. Можливе лише з залученням замовника у змову. 1. «апаратна підтримка сектору 4КБ RAID контролером» - отсутствует контролер с поддержкой такого сектора. 2. «Система повинна підтримувати функцію для підвищення пропускної здатності робочого навантаження для програм, чутливих до коливань частоти. Ця функція повинна забезпечувати процесорні операції в турбо режимі без коливань частоти.» 3. «Має мати можливість підтримувати репозиторій для драйверів» 4. «Можливість інтеграції та наявність конекторів від виробника обладнання до Microsoft System Center, VMware vCenter, BMC Software, Nagios & Nagios XI, Oracle Enterprise Manager, HP Operations Manager, IBM Tivoli Netcool/OMNIbus, IBM Tivoli Network Manager, CA Network and Systems Management;» - есть поддержка только «Mware vCenter, Microsoft SystemCenter, and Nagios» 5. «Вбудований у сервер функціонал автоматичного розміщення заяви на гарантійний випадок у сервісній системі Виробника;» РАЗОМ ВКАЗУЮТЬ НА ОБЛАДНАННЯ HPE. Деякі з пункктів навіть самою HPE на її офіційному сайті проголошені як ексклюзивні та такі що є тільки у HPE. ВСЕ РАЗОМ: ВКАЗУЄ НА КОРУПЦІЙНУ ЗМОВУ ЗАМОВНИКА З НАПЕРЕД ЗАДАНИМ РЕЗУЛЬТТАТОМ, ЩО МАЄ НАСЛІДКОМ ЗАВИЩЕННЯ ЦІНИ. ПИТАННЯ: ЯКИМ ЧИНОМ УНИКНУТИ КОРУПЦІЇ: 1) ЗАМОВНИК САМОСТІЙНО УСУВАЄ ВИМОГИ, ЩО СПОТВОРЮЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ ТОРГІВ 2) ЗАКУПІВЛЯ ОСКАРЖУЄТЬСЯ В АМКУ 3) ОЧІКУЄМО ОПЛАТИ, ТА ЗА ДОПОМОГОЮ КОМПЕТЕНТНИХ СТРУКТУР УКРАЇНИ ТА КРАЇНИ ВИРОБНИКА ВСТАНОВЛЮЄМО РОЗМІР ЗБИТКУ ДЕРЖАВІ (ОЧІКУВАНЕ ЗАВИЩЕННЯ ЦІНИ СКЛАДАЄ 2 МІЛЬОНИ 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ) ПРОСИМО ЗАМОВНИКА ВИЗНАЧИТИСЬ.

Відповідь:

24 жовт. 2019 14:59

Шановний Учасник. В черговий раз пропонуємо дотримуватись загальноприйнятих правил ведення ділового листування, та не допускати голослівних звинувачень чи некоректних висловлювань на адресу інших учасників процедури закупівлі. Всі питання, що виникають в учасників в процесі проведення процедури закупівлі, мають вирішуватись виключно в спосіб, передбачений Законом «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно-правовими актами. Тендерна документація розроблена відповідно вимог ст.22 Закону «Про публічні закупівлі», та відповідає потребам Замовника. Тендерна документація містить зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товару, що закуповується, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі. Технічна специфікація не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Відповідно до положень ст. 23 Закону, фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. Зважаючи на викладене, пропонуємо сформулювати конкретні питання стосовно конкретних положень тендерної документації, що потребують розяснення, або сформулювати конкретні вимоги щодо усунення конкретних наявних на Вашу думку порушень.

Щодо невідповідності умов договору нормам законодавства в сфері бублічних закупівль

24 жовт. 2019 15:17 Є відповідь
Шановний Замовнику! В пункті 12.1 Проекту договору викладені умови, що інформація та відомості, які стосуються Договору є конфіденційними і не можуть передаватися третім особам без попередньої письмової згоди іншої Сторони Договору. Але згідно статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має опублікувати договір про закупівлю протягом двох днів з дня його укладення, а повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Тому як ця інформація може бути конфіденційною та не передаватися третім особам, якщо Ви маєте зобов’язання його опублікувати на веб-порталі Уповноваженого органу? Просимо внести відповідні зміни до Тендерної документації

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:19

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. В повній відповідності до вимог ст. 22 Закону, до складу тендерної документації включено проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. В п. 12.1 проекту договору не йдеться про текст Договору, який є публічним, та згідно статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» має бути опублікованим протягом двох днів з дня його укладення, а повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Вимоги зазначеного пункту стосуються будь яких матеріалів, інформація та відомості, які стосуються Договору.

Запитання про конкурентноспроможність

25 жовт. 2019 09:50 Є відповідь
Шановний Замовнику! Просимо надати роз’яснення щодо пункту 16.1 Проекту договору, що визначений у додатку № 6 до тендерної документації. Вами вказано, що покупець має право розірвати договір у разі виявлення не конкурентоспроможності цін на товар. Просимо Вас пояснити: по-перше, що саме Ви маєте на увазі під фразою «виявлення не конкурентоспроможності цін».? По-друге, яким чином Ви будите оцінювати і робити висновок про конкурентоспроможність або не конкурентоспроможності цін на товар?

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:20

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. В повній відповідності до вимог ст. 22 Закону, до складу тендерної документації включено проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Пунктом 16.1. проекту договору встановлено, право покупця розірвати даний Договір в порядку, передбаченому чинним законодавством в разі виявлення не конкурентоспроможності цін на Товар, при невідповідності якості поставленого Товару встановленим вимогам чи невиконання пункту 4.1. цього Договору, ПОКУПЕЦЬ. Пунктом 11.1. проекту Договору передбачено, що усі спори та розбіжності, які виникають між Сторонами за цим Договором або у зв’язку з ним, вирішуються шляхом переговорів. Пунктом 11.2. проекту Договору передбачено, що усі спори між Сторонами, по яких не було досягнуто згоди шляхом переговорів, вирішуються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Просимо надати роз’яснення щодо пункту 9.2.5 Проекту договору

25 жовт. 2019 09:59 Є відповідь
Шановний Замовнику! Просимо надати роз’яснення щодо пункту 9.2.5 Проекту договору, що визначений у додатку № 6 до тендерної документації. Вами вказано, що Покупець має право Ініціювати зменшення ціни Договору у разі зменшення ціни Товару. А якщо Продавець не бажає зменшувати ціну товару, яку він запропонував на тендері, та яка була визначена остаточною за результатами аукціону , то чи він має право відмовитись від такої ініціативи Покупця ? Чи не стане така відмова Продавця підставою для розірвання договору з боку Покупця?

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:21

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. В повній відповідності до вимог ст. 22 Закону, до складу тендерної документації включено проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Пунктом 9.2.5. проекту Договору передбачено право Покупця «ініціювати зменшення ціни Договору у разі зменшення ціни Товару, зміни кількості (без зміни якості Товару, умов його передачі)». Пунктом 16.3. проекту Договору передбачено, що всі зміни, доповнення та додатки до даного Договору оформлюються у письмовій формі та мають юридичну силу, якщо вони підписані уповноваженими представниками обох Сторін. Пунктом 11.1. проекту Договору передбачено, що усі спори та розбіжності, які виникають між Сторонами за цим Договором або у зв’язку з ним, вирішуються шляхом переговорів. Пунктом 11.2. проекту Договору передбачено, що усі спори між Сторонами, по яких не було досягнуто згоди шляхом переговорів, вирішуються в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Звертаємо увагу, що Додатком 3 до тендерної документації передбачене надання листа (складеного в довільній формі) про те, що учасник погоджується з проектом договору, викладеним в Додатку 6 до тендерної документації.

Просимо надати роз’яснення щодо пункту 9.2.4 Проекту договору

25 жовт. 2019 10:04 Є відповідь
Шановний Замовнику! Просимо надати роз’яснення щодо пункту 9.2.4 Проекту договору, що визначений у додатку № 6 до тендерної документації. Вами вказано, що Покупець має право Ініціювати зміну строків оплати, визначених Договором, з причин відсутності/затримки/зменшення фінансування витрат ПОКУПЦЯ у відповідному періоді. А якщо Продавець не бажає змінювати встановлені договором строки оплати товару (30 банківських днів, від дати поставки кожної партії товару ), то чи він має право відмовитись від такої ініціативи Покупця ? Чи не стане така відмова Продавця підставою для розірвання договору з боку Покупця та зриву запланованої поставки в повному обсязі?

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:21

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. В повній відповідності до вимог ст. 22 Закону, до складу тендерної документації включено проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Пунктом 9.2.4 проекту Договору, передбачено, що Покупець має право ініціювати зміну строків оплати, визначених Договором, з причин відсутності/затримки/зменшення фінансування витрат ПОКУПЦЯ у відповідному періоді. Пунктом 16.3. проекту Договору передбачено, що всі зміни, доповнення та додатки до даного Договору оформлюються у письмовій формі та мають юридичну силу, якщо вони підписані уповноваженими представниками обох Сторін. Пунктом 11.1. проекту Договору передбачено, що усі спори та розбіжності, які виникають між Сторонами за цим Договором або у зв’язку з ним, вирішуються шляхом переговорів. Пунктом 11.2. проекту Договору передбачено, що усі спори між Сторонами, по яких не було досягнуто згоди шляхом переговорів, вирішуються в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Звертаємо увагу, що Додатком 3 до тендерної документації передбачене надання листа (складеного в довільній формі) про те, що учасник погоджується з проектом договору, викладеним в Додатку 6 до тендерної документації.

Щодо надання документів, які не мають відношення до товару

25 жовт. 2019 10:42 Є відповідь
Шановний Замовнику! У Додатку № 1 до Тендерної документації Вам вказано: «Учасник повинен надати чинний сертифікат відповідності за стандартом ISO9001» Проте даний сертифікат визначає якість системи менеджменту! Саме менеджменту, а не якості самого товару, який є предметом закупівлі. Просимо вилучити цю вимогу з тендерної документації, як таку що штучно обтяжує учасникам процес підготовки, та фактично не має відношення до підтвердження якості самого товару і його технічній відповідності вимогам замовника.

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:22

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. Зазначена вимога обумовлена тим, що для забезпечення якісного надання Учасником гарантійної підтримки та своєчасного вирішення питань стосовно поставки запропонованого Обладнання, його якості та відповідності вимогам Замовника Учасник повинен мати впроваджену систему управління якістю, що відповідає національному стандарту ДСТУ ISO 9001. Акцентуємо Вашу увагу на том, що відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 31.12.2015 року № 221 міжнародний стандарт ISO 9001 «Системи управління якістю. ВИМОГИ» був прийнятий також у якості Національного стандарту України (ДСТУ ISO 9001). Вимога Замовника, щодо надання у складі тендерних пропозицій учасників Сертифікату відповідності системи управління якістю - встановленим (згідно стандарту ISO 9001:2015) стандартним характеристикам та вимогам, є в повній мірі правомірною вимогою щодо підтвердження відповідності учасника – міжнародним та національним стандартам якості у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Впровадити систему управління якістю та пройти сертифікацію за стандартом ДСТУ ISO9001 може будь-яка організація, що працює у відповідності до стандартів ДСТУ ISO 9001, а наявність зазначеного сертифікату сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей Учасника, його спроможності якісно та своєчасно виконувати обов’язки за договором та не є дискримінаційною. Окремо зазначаємо, що орган оскарження неодноразово приймав рішення щодо необґрунтованості оскарження цієї вимоги. Наприклад, рішенням №11399 від 07.11.2018 року скарга стосовно аналогічної вимоги не задовольняється. Також зазначаємо, що Згідно розділу ІV Статті 22 пункту 3,Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Вважаємо, що вносити зміни в тендерну документацію на вимогу потенційного учасника недоцільно

Про лист від виробника

25 жовт. 2019 10:52 Є відповідь
Шановний Замовнику! У Додатку № 1 до Тендерної документації Вам вказано, що учасник має надати: «Лист (або листи) довільної форми (видані не раніше дати оголошення закупівлі на порталі Prozorro) від Виробника Обладнання, що пропонується Учасником, або його офіційного представництва в Україні, на підтвердження: - наявності партнерських відносин із Учасником; - що технічні характеристики запропонованого Учасником товару відповідають вимогам Замовника (надається аналогічний учаснику опис товару: точна назва виробника; назва моделі; технічні характеристики в вигляді порівняльної таблиці з технічними вимогами Замовника).» Проте треба зауважити, що робити висновок що технічні характеристики запропонованого Учасником товару відповідають вимогам Замовника може тільки сам Замовник! Тільки тендерний комітет Замовника уповноважений офіційно виносити подібне рішення, а не якість треті сторони (як то виробники товару) . Учасник робить пропозицію пропонуючи товар з певними технічними характеристиками – підходить він чи ні вирішує лише замовник! Окрім того, не кожен виробник товару візьме на себе відповідальність та погодиться виписати учасникові такий лист, що фактично обмежить можливість учасника виконати всі вимоги по наданню вірних документів у даній процедурі закупівлі. Тому просимо прибрати штучну обмежуючу та викласти цю вимогу у наступній редакції : «Лист (або листи) довільної форми (видані не раніше дати оголошення закупівлі на порталі Prozorro) від Виробника Обладнання, що пропонується Учасником, або його офіційного представництва в Україні, на підтвердження: - наявності партнерських відносин із Учасником.»

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:23

Вимога повністю відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», та є однаковою для всіх Учасників, не залежно від виробника обладнання, що ними буде пропонуватись. В повній відповідності до вимог ст. 22 Закону , тендерна документація містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики. З метою запобігання можливих маніпуляцій з боку окремих «недобросовісних» учасників, які надають недостовірну інформацію щодо відповідності товару вимогам Замовника, забезпечення належної конкуренції та захисту прав інших Учасників, Замовник вимагає підтвердження відповідності технічних характеристик запропонованого Учасниками обладнання саме від його Виробника. Наголошуємо, що саме Виробник беззаперечно володіє інформацію щодо актуальних конфігурацій та технічних характеристик виробленого ним обладнання, та має бути зацікавленим в наданні такої інформацію своїм офіційним партнерам для участі в закупівлях.

щодо Технічних Умов а виробництво запропонованого товару

25 жовт. 2019 11:14 Є відповідь
Шановний Замовнику! У Додатку № 2 до Тендерної документації Вам вказано, що в разі надання еквіваленту товару учасник додатково мають надати: «документальне підтвердження відповідності параметрів замовленого товару (згідно даних офіційних джерел виробників товару) з параметрами запропонованого товару та документальним підтвердженням даних відображень в Технічних Умовах на виробництво з посиланням на офіційні джерела виробників запропонованого товару (офіційні каталоги, сайти та інші офіційні джерела виробників товару), з обов’язковим відображенням у таблиці порівняльних характеристик.» Роз’ясніть будь-ласка Ви також бажаєте щоб Вам надали Технічні Умови на виробництво запропонованого товару, які мають в собі містити на виробництво з посиланням на офіційні джерела виробників запропонованого товару (офіційні каталоги, сайти та інші офіційні джерела виробників товару)? Технічні Умови на виробництво запропонованого товару, особливо іноземного походження є конфіденційною Інформацією виробників, та вони не нададуть такий документ. Вся інформація щодо товару, що офіційно пропонується відповідними виробниками публікується лише в офіційних каталогах, сайтах та інші офіційні джерелах виробників товару. Тому просимо прибрати вимог щодо надання Технічні Умови на виробництво запропонованого товару, якщо замовник вимагає такий документ.

Відповідь:

29 жовт. 2019 13:23

Пропонуємо уважно переглянути тендерну документацію. Додаток 2 до тендерної документації не містить вказаних Вами вимог. Зазначений Додаток визначає «ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА-ПЕРЕМОЖЦЯ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА»

Інформація про замовника

Назва:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
Код ЄДРПОУ:
40081258
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01030, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21