Світлодіодні світильники вуличного типу (місцевий бюджет)

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

21 лист. 2019 11:01 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

21 лист. 2019 15:29

Доброго дня, замовник торгів допускає до участі в оголошеній закупівлі товари, які є еквівалентами запропонованого товару, для підтвердження кращої якості товару замовник вимагає довідку в довільній формі з аргументованим поясненням (п.7 додатку №1 до документації). Замовник розглядає пропозиції учасників незалежно від обраної ними системи оподаткування, у випадку, якщо учасник не являється платником ПДВ, він подає пропозицію на суму без ПДВ.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Інформація про замовника

Назва:
КП "БОЯРСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Код ЄДРПОУ:
34702930
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08154, Київська область, м. Боярка, вул. Петра Сагайдачного, 30