30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Сервери-ноутбуки та шоломи віртуальної реальності для перегляду 3D-турів )

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

2 груд. 2019 12:26 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

4 груд. 2019 16:53

Учасники мають в ціновій пропозиції чітко вказувати торгову марку товару яка має відповідати технічним вимогам. До участі допускаються усі учасники не залежно від системи оподаткування. Цінова пропозиція ФОПа не платника ПДВ буде оцінюватися як остаточна.

Щодо легальності поставки продукції

2 груд. 2019 17:01 Є відповідь
Шановний Замовнику! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та тендерну документацію до предмета закупівлі» додатковим пунктом у наступній редакції: «Авторизований лист від виробника запропонованої учасником продукції, або його офіційного представника, якщо виробник знаходиться не на території України, щодо гарантії поставки продукції, що представлена учасником на цих торгах у необхідній кількості та необхідної якості. В листі обов`язково повинна бути зазначена інформація щодо замовника торгів та номера оголошення по даних торгах, опублікованого в інформаційно-телекомунікаційній системі “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua.», саме таке формулювання присутнє у цьому ж тендері https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-10-29-001780-c, Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

4 груд. 2019 16:49

Доброго дня! Ми доповнили технічне завдання та вимоги в яких вказали що учасник має надати довідку від сертифікованого представника виробника відповідної продукції або, за відсутності такого представника, посиланням на веб-сайт офіційного виробника продукції.

Інформація про замовника

Назва:
Музей історії міста Києва
Код ЄДРПОУ:
05534195
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 2