Електричні акумулятори - за кодом за CPV за ДК 021:2015 - 31430000-9 (акумулятори для ДБЖ)

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

4 груд. 2019 12:07 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

4 груд. 2019 12:27

Доброго дня. Держфінмоніторинг розглянув ваші питання та повідомляє наступне. Щодо першого питання: у наших вимогах до товару немає посилання на торгову марку, пропозиції учасників повинні відповідати зазначеним у вимогах технічним характеристикам товару. Щодо другого питання: звичайно ФОП допускаються до участі у закупівлі на загальних підставах. Ціна пропозиції учасника відповідно до закупівлі після проведення аукціону приймається замовником як остаточна (тобто такою, якою її подає учасник, без ПДВ чи з ПДВ).
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Технічні характеристики

5 груд. 2019 11:02 Є відповідь
Шановний Замовнику. Виходячи з проведеного нами аналізу акумуляторних батарей на відповідність технічному завданню, ми не знайшли жодного типу, які відповідають технічним вимогам. Наприклад, в акумулятора за назвою BB HR5.8-12, вказана ємність С10=5,3!!! А х год, хоча при цьому в найменуванні 5,8! В акумулятора CSB HR 1221W подібна ситуація. По друге, такі акумулятори використовуються в ДБЖ для короткого часу розряду, тому розрядні характеристики вказуються для короткого часу (до 1,5 - 2 години). Або вказується потужність розряду для 5 хвилин! Тому в технічному завданні не вірно вказані вимоги. Виходячи з приведеного вище, просимо: - привести приклад акумуляторів з вказанням типу та виробника, які відповідають характеристикам в технічних вимогах. - привести вимоги в технічному завданні до реальних показників Дякуємо

Відповідь:

5 груд. 2019 17:39

Добрий день. Дякуємо за запитання. Нами додатково проаналізовано параметри акумуляторних батарей, що встановлені в ДБЖ, що експлуатуються у Держфінмоніторингу, та оприлюднені оновлені вимоги до предмету закупівлі. Щодо зазначення типу та виробника акумуляторів, що відповідають попереднім вимогам. Відповідно до ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВОКС ТЕХНОЛОДЖІ”
Код ЄДРПОУ:
39541221
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03062, Київська область, Київ, Кулібіна, будинок 11-Б

Інформація про замовника

Назва:
Державна служба фінансового моніторингу України
Код ЄДРПОУ:
37471802
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04050, Київ, м. Київ, вул. Білоруська, 24