Код ДК 021:2015 (Common Procurement Vocabulary): 39710000-2— Електричні побутові прилади (Лот 1 - Мікрохвильова піч - 2 шт., Лот 2 -Холодильник - 1 шт.)

Запитання щодо закупівлі

Добрий день, скажіть будь ласка чи будуть розглядатися аналогічні товари, що не гірші за технічними характеристиками???

9 груд. 2019 09:47 Є відповідь
Добрий день, скажіть будь ласка чи будуть розглядатися аналогічні товари, що не гірші за технічними характеристиками???

Відповідь:

9 груд. 2019 12:19

Доброго дня. Так, допускаємо аналогічні товари, не гірші вказаних технічних характеристик, в тому числі обов'язкова наявність функції підтримки температури (готова страва).
Назва:
ТОВ "Епіцентр К"
Код ЄДРПОУ:
32490244
Веб сайт:
Адреса:
Україна

Запитання щодо лотів

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

9 груд. 2019 09:48 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

9 груд. 2019 12:20

Доброго дня. Так, допускаємо аналогічні товари, не гірші вказаних технічних характеристик, в тому числі обов'язкова наявність функції підтримки температури (готова страва). Приймати участь також можуть фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ. Так як Департамент енергетики, транспорту та зв'язку не є платником ПДВ, то пропозиція буде розглядатись як остаточна.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Інформація про замовника

Назва:
Департамент енергетики, транспорту та зв`язку Вінницької міської ради
Код ЄДРПОУ:
34849038
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59