Фарби

Запитання щодо закупівлі

Термін дії забезпечення пропозиції

13 груд. 2019 15:03 Є відповідь
Згідно розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» пункту 2 «Забезпечення тендерної пропозиції» Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 90 днів з дня проведення аукціону, а за розділом IV «Подання та розкриття тендерної пропозиції» пунктом 2 «Дата та час розкриття тендерної пропозиції» Дата і час розкриття тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично та зазначаються в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів. Так як в оголошенні і в тендерній документації не має визначеної дати аукціону – вимагаємо: Внести зміни і встановити чітку дату з якої повинна діяти банківська гарантія (забезпечення пропозиції)

Відповідь:

16 груд. 2019 13:00

Згідно пункту 1 абзацу 2 ЗУ 922-VIII «Про публічні закупівлі» У разі якщо надання забезпечення тендерної пропозиції вимагається замовником, в тендерній документації повинні бути зазначені умови його надання, зокрема вид, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику. Поняття строку визначено у статті 251 ЦК України: Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Згідно пункту 2 розділу ІІІ тендерної документації строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 90 днів з дня проведення аукціону. В оголошенні про проведення відкритих торгів (пункт 17) зазначена дата та час проведення електронного аукціону. Таким чином, оскільки зазначені всі необхідні данні для визначення строку дії забезпечення тендерної пропозиції немає необхідності вносити зміни в тендерну документацію.

уточнення фасування

16 груд. 2019 11:24 Є відповідь
Доброго дня. Додаток 4: п. 1 не вказана тара п. 22 не вказано колір, тара п. 23 не вказана тара п. 35 Охра - що потрібно? пігмент? фраба? , фасування Просимо внести зміни до ТД у визначений законом строк

Відповідь:

19 груд. 2019 16:19

Ваше звернення розлянуто, найближчим часом будуть внесені зміни до тендерної документації.

Розділення на лоти

20 груд. 2019 15:07 Є відповідь
Доброго дня! В межах проведення закупівлі UA-2019-12-11-001730-a Замовником в предмет закупівлі об’єднано різні види товарів, а саме: лакофарбова продукція загального вжитку та лакофарбова продукція спецпризначення. Варто зазначити, що емаль лакофарбова продукція загального вжитку є матеріалом широкого побутового застосування, який виготовляється багатьма виробниками на території України, в тому числі й з характеристиками, які відповідають вимогам Замовника, викладеним в документації. При цьому ЛФП спецпризначення, а саме фарба ХВ-16 є продукцією специфічною, яка здебільшого виготовляється окремими виробниками. Включаючи різні види продукції в одну закупівлю Замовник обмежує кількість потенційних учасників лише фірмами-посередниками, які зможуть запропонувати продукцію різних виробників. За таких умов порушується один з головних принципів здійснення закупівель за державні кошти – максимальна економія та ефективність, адже реалізація зазначеного принципу можлива лише за умови участі в закупівлі максимальної кількості учасників, в тому числі безпосередніх виробників продукції, які зможуть запропонувати найменші ціни без надбавок посередників. У зв’язку з зазначеним задля забезпечення участі у закупівлі зокрема максимальної кількості учасників просимо розділити процедуру закупівлі UA-2019-12-11-001730-a на лоти, а саме: Лот №1 - Емалі ПФ, грунтовки, фарби водно-дисперсійні. Лот №2 - Фарба ХВ-16. Сподіваємось на зважене рішення та розуміння Замовника!

Відповідь:

23 груд. 2019 15:49

Відповідно до п.18 ч.1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року N 922-VIII (надалі – Закон №922) предметом закупівлі зокрема є товари, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції. Даний предмет визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом (Наказ МЕРТ від 17.03.2016 р. N 454 (зареєстровано в Мінюсті України 25 березня 2016 р. за N 448/28578) – надалі Порядок). Крім цього, в порядку п.3 ч.2 ст.22 Закону №922 тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Слід також зауважити, що згідно з чинним законодавством у сфері публічних закупівель визначення предмета закупівлі є виключною прерогативою Замовника. Таким чином, діючим законодавством замовникам гарантоване право визначати предмети закупівель самостійно виходячи з власної необхідності з обов’язковим відображенням їх у річному плані закупівель (ст. 4 Закону №922). Оскільки потреба у закупівлі Фарби ХВ-16 є досить невеликою вірогідність того, що при відокремлені її в окремий лот процедура закупівлі за даним лотом відміниться. Тому таке ділення предмету закупівлі на частини (лоти) не є доцільним.

Інформація про замовника

Назва:
АТ МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО
Код ЄДРПОУ:
23399393
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Громадянська,40