3019 Офісне устаткування та приладдя різне

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

9 січ. 08:51 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

9 січ. 09:09

Шановний потенційний Учасник. 1. Згідно п.6.4 Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 « Вимоги до предмета Закупівлі можуть встановлюватися Замовником у доданих файлах або в екранних формах Закупівлі. У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників.». Отже де є посилання на конкретну марку, ми бажаємо придбати товар саме цього виробника. 2 .Згідно п.6.2 Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель: • добросовісна конкуренція серед учасників; • максимальна економія та ефективність. З метою компенсації витрат Замовника, що виникають при здійсненні закупівлі у фізичних або юридичних осіб, що не є платниками ПДВ (відсутність можливості формування податкового кредиту приводить до збільшення податкового навантаження, оскільки різниця ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету збільшується) будемо домовлятися змінити за згодою сторін загальну суму договору в бік зменшення на 20% відносно остаточної тендерної пропозиції.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Питання стосовно паперу А4

9 січ. 10:27 Є відповідь
Доброго дня. Ви в технічній частині просите папір А4 IP Basic, цей папір робить компанія International Paper. Ця компанія один і той самий папір поставляє в Україну під різними торгівельними марками, такими, як Ballet та Rey-copy. Чи можно в цій позиції надати папір іншої торгівельної марки компанії International Paper, з умовами надання 2-х сертифікатів, у яких будуть однакові характеристики паперу при різних назвах торгівельних марок?

Відповідь:

9 січ. 14:39

Шановний потенційний Учасник. Згідно п.6.4 Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 « Вимоги до предмета Закупівлі можуть встановлюватися Замовником у доданих файлах або в екранних формах Закупівлі. У вимогах до предмета Закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях Учасників.». Отже де є посилання на конкретну марку, ми бажаємо придбати товар саме цього виробника.
Назва:
ТОВ "КОМПАНІЯ УКРКАНЦТОРГ"
Код ЄДРПОУ:
42227163
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО будинок 63

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду "Житло-сервіс"
Код ЄДРПОУ:
31025659
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 02081, Київська область, Київ, Дніпровська набережна, буд.25 Б