Електрична енергія для Запорізького району гідротехнічних споруд на 2020 рік

Запитання щодо закупівлі

аское

14 січ. 09:30 Є відповідь
До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ) Прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць. Дякую.

Відповідь:

15 січ. 15:35

Облік електроенергії обладнаний та здійснюється з АСКОЕ у відповідності до чинних вимог. Погодинне споживання електроенергії протягом доби – ненормоване в межах договірної потужності. Окрім того, Запорізький район гідротехнічних споруд ДП «Укрводшлях» віднесено до об’єктів підвищеної небезпеки, згідно Постанови КМУ від 4 березня 2015 р. № 83 «Про затвердження переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави» та має І (першу) категорію електроустановок по надійності електропостачання. Електроприймачі І категорії – електроприймачі, перерва електропостачання яких може викликати: небезпеку для життя людей, значні збитки народному господарству, пошкодження цінного основного обладнання, масовий брак продукції, розлад складного технологічного процесу, порушення функціонування особливо важливих елементів комунального господарства. Зі складу І категорії виділяють особливу групу електроприймачів, безперебійна робота яких необхідна для безаварійної зупинки виробництва з метою недопущення загрози життю людей, вибухів, пожеж і пошкоджень цінного основного обладнання. Електроприймачі І категорії повинні забезпечуватись електроенергією від двох незалежних взаєморезервуючих джерел живлення. Перерва у їхньому електропостачанні при порушенні електропостачання від одного з джерел може бути допущена лише на час автоматичного відновлення живлення. Для електропостачання особливої групи електроприймачів І категорії повинно передбачатись додаткове живлення від третього незалежного взаєморезервуючого джерела живлення (протокол від 15.01.2020 №01/04)

ТД

20 січ. 09:50 Є відповідь
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з розподілу електричної енергії

Відповідь:

22 січ. 15:50

Тариф на послуги з розподілу електричної енергії не враховано

погодинні дані споживання електроенергії

20 січ. 17:33 Є відповідь
Шановний Замвонику, для розрахунку ціни за 1 кВт електроенергії надайте, будь ласка, погодинні дані споживання електроенергії за всі місяці 2019 року по об'єктам згідно Технічних вимог.

Відповідь:

22 січ. 16:11

відповідно до пункту 2.3. ТД просимо з технічних питань щодо предмета закупівлі звернутись до нач.-головного енергетика служби енергозабезпечення підприємства Боровика Олександра Адамовича за тел.: 337-57-02.

тариф на послуги з передачі

22 січ. 15:50 Є відповідь
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії

Відповідь:

24 січ. 14:33

Тариф на послуги з передачі електричної енергії не враховано

погодинне споживання

30 січ. 09:41 Є відповідь
Шановний Замовнику, щодо Вашої відповіді про надання погодинного споживання потрібно звертатися до нач.-головного енергетика служби енергозабезпечення підприємства Боровика Олександра Адамовича за тел.: 337-57-02, інформація не надають. Надайте, будь ласка, погодинні дані споживання за всі місяці 2019 року для коректного розрахунку ціни для участі в закупівлі, шляхом дозавантаження відповідних файлів до складу тендерної документації. Ненадання даної інформації звужує коло учасників для участі в тендері і носить дискримінаційний характер.

Відповідь:

31 січ. 10:59

Тендерним комітетом прийнято рішення внести відповідні зміни до ТД.

Інформація про замовника

Назва:
ДП "Державне підприємство водних шляхів "Укрводшлях""
Код ЄДРПОУ:
03150102
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04071, Київська область, Киев, м. Київ, вул. Електриків,14