«Нове будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша вул. Черничко, №14, Тячівського району Закарпатської області»

Запитання щодо закупівлі

вимоги щодо кваліфікаційних критеріїв

20 січ. 11:35 Є відповідь
Шановний Замовнику! При ознайомленні із Вашою тендерною документацією нами було виявлено окремі порушення законодавства та основних принципів публічних закупівель, таких як недискримінація учасників, добросовісна конкуренція серед учасників та запобігання корупційним діям і зловживанням. Це може свідчити про умисне створення перешкод для участі у торгах значної кількості учасників чи надання переваг іншим. У тендерній документації щодо проведення відкритих торгів виявлено дискримінаційні вимоги, що значно обмежують коло потенційних учасників та, у свою чергу, можуть призвести в майбутньому до неоднозначного трактування та оцінки поданих пропозицій, необґрунтованого відхилення пропозицій та надання незаконних переваг окремим суб’єктам господарювання. Так, відповідно до тендерної документації, Вами встановлено кваліфікаційний критерій щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому, встановлено вимогу щодо надання копій договорів на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів на суми, еквівалентні 10% від очікуваної вартості закупівлі та 5% від очікуваної вартості. Ми усвідомлюємо, що таким чином Вами зроблено спробу обмежити участь у закупівлі недобросовісних Учасників. Розуміємо також, що умова щодо надання аналогічних договорів з встановленими обсягами виконання ключових робіт дає можливість допустити до участі в аукціоні учасників , які вже мали досвід виконання робіт з будівництва та реконструкції будівель у визначених об’ємах, з належною якістю. Однак при цьому, ми вважаємо, що підтвердити наявність досвіду та можливості виконання аналогічних договорів можна і шляхом надання копій виконаних аналогічних Договорів на менші суми. Виходячи з наведеного, просимо внести зміни в Тендерну документацію в частині надання можливості на підтвердження кваліфікаційного критерію «Наявність досвіду виконання аналогічних договорів» надати 2 окремі договори підряду, ціна яких сумарно становить суму, еквівалентну 10% від очікуваної вартості закупівлі.

Відповідь:

23 січ. 13:46

Доброго дня! Шановний Учаснику, тендерний комітет розглянув ваше звернення та повідомляє, що Замовником внесені зміни до тендерної документації: "успішне завершення учасником протягом 2016-2019 років не менше одного договору підряду, предметом якого є будівництво або реконструкція будівель на суму еквівалентну 10% або більшу від очікуваної вартості предмета закупівлі або двох договорів підряду, предметом яких є будівництво або реконструкція будівель, вартість яких сумарно становить суму, еквівалентну 10% або більшу від очікуваної вартості предмета закупівлі".

Інформація про замовника

Назва:
Департамент охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
02012852
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Народна, 4