Сервер згідно специфікації

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

21 січ. 09:54 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

22 січ. 15:30

Доброго дня, шановний Учасник! Спеціалістами ОКП "Донецьктеплокомуненерго" було розглянуто питання надане в електронній системі закупівель, та повідомляємо наступне: - Допускаємо можливість надання еквіваленту але по технічним характеристикам не нижче заявлених в специфікації. В документації не має посилань на конкретну торгівельну марку. Для нас, як для Замовників, принципово важливо, щоб обладнання було новим та відповідало технічним характеристикам у специфікації. - Під час оголошення закупівлі замовник розміщує в системі інформацію про предмет закупівлі, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення закупівлі. При подачі тендерної пропозиції Учасник надає інформацію з посиланням на конкретну торгову марку та модель запропонованого товару. Також повідомляємо, що допорогова закупівля регулюється "Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснень закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абз.1 і 3 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" затвердж. Наказом № 10 від 19.03.2019р. - Відповідно до. ч.1 ст.5 Закону України про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VІІІ (Далі – Закон) «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Отже, до участі в закупівлі допускаються фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ. Відповідно до ч.4 ст.36 Закону, «Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону…» але ми залишаємо за собою право здійснення оцінювання пропозицій на основі критерію «ЦІНА» без ПДВ.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Інформація про замовника

Назва:
ОКП "Донецьктеплокомуненерго"
Код ЄДРПОУ:
03337119
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 85114, Донецька обл., Костянтинівка, м.Костянтинівка, вул.Ємельянова, 69